Wpis z mikrobloga

Jade autobusem . . . trzech kanarow (znam ich z widzenia) siedzi i udaja pasazerow.

Ten co siedzi po srodku autobusu daje znaki migowe kanarowi co siedzi na przedzie "siedz jeszcze . . . jeszcze dwa przystanki".

Kocham ogladac te ich partyzanckie akcje.

Oglada sie to prawie jak film akcji.

#kanary
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abroon: a najlepsza jest ich akcja przed 'ujawnienie' swej tożsamości. Porozumiewawcze spojrzenie i wyjmują te plakietki na kozaka jak agent Mulder i Scully z tego serialu co to leciał na tvp2 po nocach! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klikus: Jakich to czasów na mirko się doczekaliśmy, żeby tak dobry, subtelny żart trzeba było komuś tłumaczyć. _

A co do tematu, to kanary z #krakow przede wszystkim mają paskudne mordy und patrzą się na wszystkich jak na złodzieji i to właśnie ich odznacza najbardziej.
  • Odpowiedz
@klikus: Jak nie śmigałem dużo metrem to też jeździłem bez biletu. Przez ten czas 4 mandaty (jeden w metrze, widzę, że wchodzą do wagonu to ja wychodzę, ale od razu skminił i wyszedł za mną) oraz 3 razy udało mi się (raz mnie koleś w ogóle ominął i nie podszedł, dwa razy widziałem, że jest kontrola i zaraz wysiadka z autobusu). Obecnie jestem już legalny i nie kombinuję :) Ogólnie
  • Odpowiedz