Wpis z mikrobloga

"Spotted: MPK Poznań

A: Gorące pozdrowienia dla Roma, który w ubiegły piątek poproszony o pomoc we wniesieniu do tramwaju linii 14 wózka z moim synkiem z promiennym uśmiechem pomógł mi wstawić wózek do tramwaju, po czym capnął leżącą na dolnym koszyczku siatkę i zwiał. W siatce były dwie zużyte pieluchy, brudna tetra, butelka z resztką wody i pusty słoiczek po Gerberku. Dziękuję ogromnie za ważną lekcję, by w koszyczku pod wózkiem nie wozić żadnych wartościowych rzeczy. Mam nadzieję, geniuszu zła, że zawartość siatki Ci się przydała i że jesteś zadowolony z tak owocnych łupów."

#heheszki #cyganie #bekazpodludzi #coolstory
  • 17
@kaczv: teraz w sumie rozumiem, kiedyś mojemu różowemu we Wrocławiu jakiś cygan kwiaty chciał wręczyć (XD), ta się zatrzymała i chciała wziąć, ale cygan pokazał jej jakiś karton popisany i że musi zapłacić tysiąc złoty... tak, potem ją uświadomiłem, thanks wypok
@Koniasz: > A tak na poważnie to tylko ja się łapie za portfel jak podchodzi do mnie jakiś cygan ?

nie łap się, bo dajesz się złapać na tym gdzie go nosisz

( ͡° ͜ʖ ͡°) najpierw przeczesz włosy, potem podetrzyj nos palcem i włóż rękę do kieszeni z portfelem, niech wygląda, że obcierasz ją o materiał w środku