Wpis z mikrobloga

@LeSmoke: jakieś alternatywy rzeczywiście może powinny istnieć ale w sensownej ilości, teraz jakaś waluta powstaje, pump & dump i już po tym znika z rynku

Takie działania nie dodają wiarygodności
@FLAC: Ja nie jestem typowym januszem ale po tym akcjach z NOTORYCZNYMI kradzieżami krypto przez giełdy po prostu odpuściłem sobie (mimo wcześniejszych inwestycji w koparki na poziomie 15 tys zł) giełdy okradły mnie na około 5-6 tys zł i jak mam traktować krypto poważnie?

Ostatnio mintpal okradł mnie na ostatnie 300 zł które tam miałem.

Jedno wielkie złodziejstwo i oby Janusze się tym nie zainteresowali bo tylko stracą i ich dzieci
@cinematics: przykro mi to usłyszeć, że coś straciłeś ale co to ma wspólnego z Bitcoin ? Ja w tym gronie straciłem chyba najwięcej ale nigdy by mi nie przyszło do głowy winić Bitcoin :), dostałem kora od Bitmaina i Spondoolies a na końcu Bitcoin Trader bo u BT chciałem trochę odrobić straty, to odrobiłem LOL :D Ja winie samego siebie byłem głupi to straciłem.

Idąc Twoim tropem myślenia to Janusze już
@maniakbitcoin: Ja nie twierdze, ze nie bedzie kosmicznych spekulacji. Mysle tylko, ze devowie beda musieli dac ku temu powazniejsze argumenty, niz tylko ladne logo i nazwe :)

Jesli ktos odpowiednio polaczy strone marketingowa z developerska to nadal mamy szanse na x100000 ;)
@maniakbitcoin: pamiętaj to o czy piszesz to nic innego tylko manipulacja rynkiem czyli delikatnie mówiąc oszustwo a dosadnie przestępstwo. Ludzie w poważnym świecie za takie manipulacje idą do więzienia. Nie widzę w tym nic dobrego i w tym upatruję powód tego, że altcoiny padły.