Wpis z mikrobloga

Jak to jest że poczta polska może mieć wywalone na wszystkie listy ekonomiczne? Jak im się chce to dojdzie jak nie to nie... Nie ma żadnej odpowiedzialności? Zamówiłem coś na allegro i cebulowo wybrałem najtańszą opcję dostawy (jak zawsze). Nigdy nie było problemów, teraz sprzedawca twierdzi że wysłał, a nic nie doszło. Więc teoretycznie sprzedawca mógł nie wysłać i ma profit albo poczta może mieć w dupie i też ma profit (jakiś bo mniej pracy) a nikt za to w sumie nie odpowiada.

#gorzkiezale #listekonimiczny #allegro
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@die6o: W sumie to dobry pomysł na biznes.

Wystawiaj drobne g---o za kilka złotych w najlepszej cenie na portalu aby ściągnąć kupujących

oferuj darmową wysyłkę/za kilka groszy przesyłką
  • Odpowiedz
@michau123: Po prostu lubię życie na krawędzi....( ͡ ͜ʖ ͡)

@jan-kowalczuk: Dokładnie, niby spoko, bo sprzedawca ma o tym informację przy aukcji, ale tak na prawdę to nikt nie bierze za to odpowiedzialności co daje ogromne pole do robienia wałków.
  • Odpowiedz
@die6o: że ekonomiczna zaginie to jeszcze pikuś. Ostatnio gdy robiłem zakupy na Alledrogo zaginęła na poczcie przesyłka POLECONA. Nikt nic nie wie, w Wieliczce skąd została nadana twierdzili, że od nich wyszła, a potem słuch o niej zaginął. Na trackingu przesyłka wisiała właśnie w Wieliczce. Skończyło się na reklamacji, która nie przyniosła skutku i nadal nic nie wiadomo. Na szczęście sprzedający (bardzo porządna firma) rozwiązałą sprawę na moją korzyść i
  • Odpowiedz