Wpis z mikrobloga

@blyskotliwy: allina robię tylko z AA i KK - zbyt wiele razy się przejechałem wciskając stacka z QQ. Tutaj chciałem obejrzeć flopa i sprawdzić, czy spadnie A lub K. Nic takiego się nie stało, pojawił się tylko draw do koloru, ale skoro zabetował tylko big stack, uznałem to za podpuchę i callnąłem. No i dupa, bo miał KK :/ Kolo i tak wszedłby z tymi królami na mój allin.

Chyba lepiej
@blyskotliwy: no pewnie, że nie :) tutaj miałem 20 BB i cały stół za mną. gdyby ktoś po moim becie wcisnął stacka, najpewniej bym zrobił fold. na niskich stawkach ludzie często wchodzą z Ax i Kx, stąd moje obawy... dlatego też wolę grać trochę mniej agresywnie i takiego pocketa jak QQ tylko betować.
@LiberalnyLibertarianin: tak jak pisze blyskotliwy, olyn przed flopem. Po przebiciu twojego openraise'a miałeś niecałe 18bb i było sporo kasy w puli, co dawało dobre oddsy. Na flopie to już nie miałeś wyjścia jak wrzucić cały stack.
z JJ na pewno otwieram i potem dalsze decyzje uzależniam od tego z kim gram, z big stackiem czy small stackiem(ogólnie to bazuje na statystykach z holdem managera). Nad TT sie można zastanowić.