Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?.Widze, że na mikro tacy wszyscy "idealni ".Głupi bład i robią wielkie oburzenie. Gdzie połowa z nich siedzi przed komputerem i nie ma życia po za spamowaniem.Jak cie denerwuje lub nie interesuje wpis bądź znudzony jesteś nie czytaj i nie komentuj i miej w dupie.Takie to trudne?

Ps:Specjalnie dla was "idealni" usunełam.Po za tyn szkoda mi was bo jestescie tak "idealni",że nudne musicie mieć życie jak nic was nie może zaskoczyć.

#oswiadczenie
  • 33
@Sudokuu: Ja tam w najlepszym humorze jestem.:)Czekam aż znajdą kolejne błedy; )haha po za tym dowiedziałam się że zamiast poprawiać sama błędy mam od tego ludzi haha
ja oburzona nie jestem


Ja #!$%@?.


Widze, że na mikro tacy wszyscy "idealni "


połowa z nich siedzi przed komputerem i nie ma życia po za spamowaniem


Specjalnie dla was "idealni" usunełam


szkoda mi was


nudne musicie mieć życie


@kasiekk: #logikarozowychpaskow

Wpis pełen oburzenia, pisany na #!$%@?, obrażający tych, którzy błędy wytknęli, a Ty się jeszcze wypierasz. Miej honor i godność człowieka. Powinnaś podziękować, a nie chwalić się dobrymi wynikami w
@kiszczak: chora nie jestem.zbędne komentarze zostaw na bok.Po za tym nie bede dziekować osobą które obrażają mnie.Chciałam bym cie zobaczyc jak dziekujesz osobie która nazwała cie debilem itp
@kiszczak: Dysleksja to nie choroba, ale specyficzne zaburzenia uczenia się. Dotyczą one rozwoju funkcji, które uczestniczą w czytaniu i pisaniu. Czyli po prostu uczeń ma kłopoty z czytaniem i pisaniem. Są to kłopoty specyficzne.
nie choroba


zaburzenia


@kasiekk: Czy Ty czytasz to co piszesz? Każde zaburzenie w rozwoju to rodzaj choroby. Nie musisz brać tego do siebie jednak jesteś uosobieniem typowej Karyny- choćby paliło się i waliło w życiu nie dopuścisz do siebie myśli, że się pomyliłaś i nie masz racji. Weź to wreszcie na klatę.