Wpis z mikrobloga

Serwis internetowy głównej gazety w moim mieście podał rzekomo oficjalne wyniki wyborów.

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141118/WYBORYSAMORZADOWE/141119666

I wszystko byłoby fajnie gdyby nie pewien drobny szczegół. Mam tylko nadzieję, że to jakiś "drukarski chochlik" a nie faktyczne wyniki podane przez komisję wyborczą...

#wyborysamorzadowe2014 #wybory #pkw #slupsk
Pobierz xvovx - Serwis internetowy głównej gazety w moim mieście podał rzekomo oficjalne wyni...
źródło: comment_78FtMnlctWzJ2GU92tDNE8D9JuceHjiZ.jpg
  • 23
@Felonious_Gru: ten komitet za Kowinem to taki nasz lokalny folklor - zarejestrowali się tylko w 2 na 4 okręgi, z czego potem 1 stracili. Ale wielce się tym nie przejęli bo od początku mówili wprost, że startują tylko dlatego aby znajomkami obsadzić komisje wyborcze i zgarnąć po 3 stówki. :D

Mój #rozowypasek siedział w komisji, gdzie przewodniczący tego komitetu przyszedł głosować - ponoć gość jest nieźle "zakręcony". ( ͡º ͜
@Felonious_Gru:

nawet pomijając fakt, że 282 i tak by się nie zgadzało, to oznaczałoby, że głosów nieważnych było tylko 1,05% - a to raczej niemożliwe biorąc pod uwagę fakt, że gdzieniegdzie było to około 30%. ;)
@Geraziel:

ja brałem po prostu dane z artykułu, też podejrzewam że coś z nimi jest nie tak, ale na tą chwilę takie są.

A 2892 to nie 12, tylko 10,77% z 26846 ;)