Wpis z mikrobloga

Cześć, czołem!

tl;dr na dole

Pamiętacie wózkowicza Andrzeja z głównej, który chce się z kimś skumplować?

Jeśli nie to łapcie link - http://www.wykop.pl/link/2213876/potrzebuje-ciebie/

Zadzwoniłem do jego mamy. Była bardzo wzruszona, dostała mnóstwo telefonów! Ktoś się nawet zadeklarował, że przyśle słodycze, bo nie ma możliwości przyjechać.

Za to ja mam możliwość, więc czemu się do nich nie wybrać? Najlepiej autostopem. Prawie 400 km. W sumie to ponad 400 bo dziewczyny, które mnie zabrały były przesympatyczne i jechałem z nimi do końca. Przed 21:00 wbiłem do Krakowa. Zadzwoniłem do Niny (Mama Andrzeja) i oznajmiłem, że jestem w Krakowie. Teraz miazga, Nina z ogromną radością mówi że chce mnie przytulić, pyta czy mam gdzie spać, jeść itp. Lubię spontaniczność i noclegu nie ogarnąłem. Mówię, że prześpię się na dworcu lub skoczę do schroniska. A jedzenie mam. Rano zrobiłem kanapkę i coś tam dostałem od dziewczyn.

'Nie ma mowy! Jeśli my jesteśmy w Krakowie to nie możesz spać gdzie indziej, niż u nas' - Nina.

Szybkie zakupy i pół godziny później przybiłem piątkę z Andrzejem! Gościnność na poziomie extreme hard i rozkładana kanapa cała dla mnie!

Rozmawialiśmy do 3 w nocy. Nina ma wiele do opowiadania. Ja też, dlatego chcę pojechać tam jeszcze raz i nagrać o nich film jak patrzą na to wszystko i jak patrzą na Mirków!

Jeśli chcecie dołączyć, wypić piwo z Andrzejem, mną to dawajta w komentarzach!

Druga rzecz. Macie jakiś kontakt z użytkownikiem, który dodał znalezisko o Andrzeju @burasuka?

Trzymajcie się!

tl;dr - Pojechałem do Andrzeja. Jadę ponownie. Mam zamiar nakręcić film. Jeśli chcesz w nim coś przekazać, jechać ze mną, wypić piwko z Andrzejem - daj znać!
źródło: comment_s8Nxyheet2WeDR4Gf5zxLDmPcy2DI7ZB.jpg
  • 41
@Tobian: Czym się interesuje? Dziewczynami! Gdybyś widział jego mordkę gdy zaczynasz temat dziewczyn! Lubi oglądać dokumenty z Discovery, fizykę. Pokazałem mu Polimaty i SciFun'a, mówił, że woli jakiś wykład etc. Nina chce dla niego sweter, taki rozpinany na zamek, jeśli dobrze skumałem. Kupię mu :)

Jeśli chodzi o paczkę to skupiłbym się na ogóle. Mimo, że dużo dają od siebie to sami mają niewiele. Chwaląc herbatę, którą u nich piłem Nina