Wpis z mikrobloga

@devios: Ee, skromny? Co do skromności to się nie martw, ale ja jestem zwolenniczką "klasyki", więc dla mnie zbyt "udziwniony". Jeśli będzie marudzić, pamiętaj - rzuć ją za w czasu ( )
  • Odpowiedz
@amack: Ja pierdziele. Zwykłe złoto,białe złoto...Nie wydziwiasz? Za dużo w dupie,za bogaci rodzice/chłopak? Niech mi się mój #niebieskipasek oświadczy i da pierścionek za 2 zł. Liczy się gest. I tak za parę miesięcy/lat będziemy nosić obrączki za ileś tam set złotych. Więc po co tak wymyślać?

Zresztą,jak kocha,to wszystko przyjmie. Nawet jak jej na początku nie podpadnie,to z czasem jej się spodoba pierścionek. ;)

@devios: Bardzo
  • Odpowiedz
  • 1
@devios: ja sie chyba bardzo podobnym oswiadczylem, z bialego zlota ale. Jezeli to on, to najciekawsze jest spojzec na niego z boku, diament jest zawieszony w powietrzu i pod swiatlo pieknie widac jego ksztalt
  • Odpowiedz
@devios: ja nie lubię zawijasków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ostrzyjnoz: wiadomo, że normalna kobieta przyjmie oświadczyny niezależnie od wyglądu pierścionka. Ale w takich sytuacjach jak ta chodzi o to, że jak już ma dziewczyna jakiś gust (np. nie lubi białego złota) to fajnie się do niego dostosować, a nie kupić pierwszy lepszy pierścionek. Że jak już się wydaje te pieniądze i jest taki wybór,
  • Odpowiedz
@devios: skromny, prosty, więc jeśli ona takie lubi, to ok.

Ja jestem zwolenniczką prostoty i minimalizmu, ale jeśli o mój gust chodzi, to ten jest poza prostotą bardzo oklepany, bez polotu, do bólu przeciętny, masowy wręcz. Niemniej tego typu modele mają chyba największe wzięcie, choć ja bym takiego bardzo nie chciała gdybym miała mieć wybór.
  • Odpowiedz