Wpis z mikrobloga

Ej mirki a teraz tak poważnie. Osobiście uważam, że większość dziewczyn i chłopaków chodząca do klubów to ma IQ na poziomie potrzebnym do oddychania. Regularnie w weekend przejeżdżam wieczorem skm i to co widzę to przekracza ludzkie pojęcie. Wszyscy są jacyś tacy prymitywni, faceci jadą tylko po to by wyrwać loszke, dziewczyny polują na erazmusów a to wszystko w rytm dupnej muzyki bez żadnej głębi. Osobiście uważam, że szukać dziewczyny na stałe w klubie to jak szukać pereł w chlewie. I zaraz będzie, że odezwał się pan hipster itd. ale mam to w dupie i zdania nie zmienię.

Btw. nie rozumiem fenomenu nachlania się gdzieś w bramie a potem wbijania do klubu.

PS: Zupełnie nie rozumiem tego tańca-kopulacji w klubach.


#niepopularnaopinia #oswiadczenie
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wrednota: Knajpy akurat są spoko - degustatornia, polufka, lawendowa, cafe lamus, czarna wołga, Józef K., flisak 76, u szkota, lubrow(to akurat browar restauracyjny ale mają konkret szamkę).

@wrednota: A studenci no to proszę Cie, większość to rozpasane bydło.
  • Odpowiedz
@Cavaron: odizolowanie? Zresztą skupmy się na tym dlaczego jestem podludziem. Lubię iść wypić i potańczyć przy rytmicznej muzyce (wow to tam nie chodzi o przekaz tylko jakiś rytm?). Ten twój taniec godowy to chyba tylko z filmów znasz bo nie widzę nic lubieżnego w tańcu z moją partnerką ciało przy ciele. Chłopaki wyrywają laski, laski robią hałas i to wszystko jest na luzie bo % robią swoje. Ale, ale przecież
  • Odpowiedz
Osobiście uważam, że większość dziewczyn i chłopaków chodząca do klubów to ma IQ na poziomie potrzebnym do oddychania.


@Cavaron: A Ty przecież jesteś ponadprzeciętny i ponad tym wszystkim. Ludzie z niskim IQ są gdzieś tam a ty jesteś tutaj, przed komputerem. Tylko dlaczego wciąż musisz pałować wiplera kiedy inni się bawią? Nie zastanawiało Cię to?
  • Odpowiedz
@BojtaS: Czy ja coś mówiłem o bójkach? :P A teraz mówisz o swojej partnerce a ja o tym nie mówiłem.

@Tibiasz: Colego nie muszę pałować wiplera(btw. rozbawiło mnie to akurat :D) i potrafię bawić się inaczej ;)
  • Odpowiedz
@Cavaron: s----------e umysłowe reprezentujące ciebie w------o mi skalę na kucometrze. Tak bardzo, że mam nadzieję że to słaby troll. Jeśli myślisz że kluby są do podludzi to pewnie sam siedzisz cały dzień w domu i nie masz przyjaciół.

Ej mirki a teraz tak poważnie. Osobiście uważam, że większość dziewczyn i chłopaków chodząca do klubów to ma IQ na poziomie potrzebnym do oddychania.


Nie wiem, pewnie żadnej nie poznałeś a masz najwięcej do
  • Odpowiedz
@sspiderr: soczyście :D. Ano słucham rozmów bywalców klubów i większości są to rozmowy osób, których zainteresowania kończą się na najebce i polansowaniu się na klubach. Z przegrywem także nie trafiłeś. Erazmusów uważam za spoko ziomków i można z nimi pogadać, to ze szmat które jak tylko takiego zobaczą to rozchylają nogi toczę bekę. Btw. teraz to Ty masz ból dupska, bo ktoś ma inne zdanie :D
  • Odpowiedz
@wrednota: > Ale zgodzę się, że na szukanie partnera/partnerki to nie najlepsze miejsce.

Generalizujesz, zalezy dla kogo. Ktos chce sobie blond tipsiare na zone to calkiem dobre, bo spore szanse. Oczywiscie ze mala jest szansa znalezienia tam stereotypowej milosniczki poezji recytowanej.
  • Odpowiedz
@matowy: nawet nie mówmy o miłośniczce poezji ale chociaż normalna dziewczyna, która będzie miała szersze zainteresowania od o-----------a się na wikse
  • Odpowiedz