Wpis z mikrobloga

– Ja jestem sportowcem, a nie ambasadorem jakiejś marki, poza byciem pierwszym bramkarzem Adidasa. Nie jestem gościem, który pozuje w majtkach – powiedział Manuel Neuer w rozmowie z Kickerem na temat wpływ wizerunku na zdobycie Złotej Piłki. – Nie lubię czerwonego dywanu, wolę zieloną murawę.

Najlepiej czuję się na boisku, starając się poprawiać.

Teraz już co roku będzie piłkarz Bayernu płakał o ZP? Ze swoją twarzą Nojer mógłby reklamować mundury albo karabiny.

#pilkanozna #realmadryt #bayern
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JesusOfSuburbia: nie rozumiem, ten post to bol d--y o to, ze ktos zapytal Neuera o zlota pilke? Chyba wyrwales wypowiedz z kontekstu albo ja juz nie ogarniam po calym dniu roboty.

Co to w ogole za pytanie, wplyw wizerunku na zp. Niedlugo bedzie obowiazek depilacji brwi przed wyjsciem na boisko
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia Z jednej strony ma rację bo od kilku lat to bardziej konkurs popularności niż faktycznego wkładu w zdobywane trofea indywidualne czy drużynowe, lecz patrząc z innej perspektywy taki przytyk jest niekoniecznie na miejscu chociaż dużo racji ma z umniejszaniem roli bramkarza w wielu plebiscytach. Wypowiedź odrobinę kontrowersyjna lecz czego się można spodziewać po tak charakternym(pozytywnie) zawodniku jak Manu. :D
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: jak Neuer ma zero klasy to juz nie wiem kto ma jakas. Jak ktos mu zadaje takie tendencyjne pytanie, to co ma odpowiedziec? Wskazal przy okazji absurd, ze wyglada na to, ze bez nieskazitelnej prezencji ciezko wygrac medialna nagrode. Dla mnie masz na sile bol d--y bo chciales cos koniecznie o realu napisac.
  • Odpowiedz
  • 14
@Triplesix: Chodzi o to, że drugi rok z rzędu piłkarz Bayernu odstawia jakiś cyrk, Ronaldo i Messi nic takiego nie mówią.

Neuer ma zero klasy, jeżeli chodzi o osobę poza boiskiem, co potwierdził wypowiedzią po karnych z Realem trzy sezony temu, gdzie kpił z Ramosa, który trzy sezony później w--------ł mu dwie bramki ma jego stadionie. Wtedy już się nie śmiał.

Nie mam bólu d--y, bo wszyscy dobrze wiedzą, że
  • Odpowiedz