Wpis z mikrobloga

przesadzasz z tą niesłuchalnością. Może jakość nagrania nie powala, ale reaktywacja na jeden koncert po prostu #!$%@?ła i trudno szukać takich emocji na teraźniejszej scenie diy ;)
przesadzasz z tą niesłuchalnością.


@rajet: hehe napisałem "prawie" przecież ;) tak czy siak, czasem słychać było wybitnie, że grać ani śpiewać to nie za bardzo potrafią ;) Np w tej wersji wokal to jakaś masakra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ksaler - > przesadzasz z tą niesłuchalnością.



@rajet: hehe napisałem "prawie" prze...
@ksaler: btw to i do tej kompletnej lewizny bym się przyczepił, anarchizm w tym wydaniu to raczej taki bunt i kontestacja każdej strony sceny politycznej, a nie deklaracja poglądów. Zresztą, w ogóle system podziałów lewo/prawo jest mocno nieprzystający do tych sublultur i w ogóle naszych czasów, bo gdzie umieścić anarchokapitalistów czy sharpowców. Ale tak tylko piszę, wiem że dziś w powszechnej opinii anarchizm=komunizm=gender=islam itd., nie mam siły z tym walczyć:)
nie mam siły z tym walczyć:)


@jankotron: spoko ja też nie ;) Ja używam tego podziału wedle klasycznego rozumienia, które pochodzi chyba z okresu Rewolucji we Francji. Lewica ma stać po stronie równości społecznej, a jednocześnie wolności jednostki. I z tego powodu anarchistów też bym tam wrzucił, aczkolwiek masz rację hybrydy w postaci a-kapitalizmu, skrajnego a-indywidualizmu czy nawet konserwatywnego liberalizmu wychodzą poza ten podział.

anarchizm=komunizm=gender=islam


@jankotron: NO KURRWA A NIE