Wpis z mikrobloga

@Poxy: Z listy wybierz bank PKO, przekieruje na stronę Przelewy24.pl i tam znów jest wybór banków. Tym razem lista jest już kompletna.
  • Odpowiedz
@piotrrs11: ~10 min temu zapłaciłem tym sposobem i wszystko poszło bez problemów. Tylko, że to była moja pierwsza płatność tym sposobem. Nie wiem czy następnym razem nie pojawią się jakieś problemy.
  • Odpowiedz
@wladzien: @Nivis: o co chodzi z ta stroną przelewy24.pl ? moge prosić o jakies chłopskie tłumaczenie? można tym płacic w chinach ze swojej głownej karty platniczej i nie bać sie o wyciek danych? czy po prostu szybsza weryfikacja płatności? dlaczego nie zapłacicie po prostu karta debetową ?
  • Odpowiedz
dlaczego nie zapłacicie po prostu karta debetową ?


@Lewis00: Możesz zapłacić debetową ale część boi się, że podając numery z karty może któregoś dnia obudzić się z czystym kontem. Ofc to brednie, bo strona jest szyfrowana, więc numery są bezpieczne, no ale jeśli jest możliwość zapłaty przez polskiego klienta do transakcji to czemu nie korzystać z tego :)
  • Odpowiedz
@Nivis: no to juz teraz poza tematem przelewy24. robie sobie mulitkonta. opuscilem promocje na wishu wiec tego nie moge ;) myślisz, że moge zrobić spokojnie z 10-15 kont na rozne maile na wp.pl i placic jedna kartą ? mam karte walutowa. Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi sie ze ktos cos pisal o tym ze mogą anulować zamowienia za multikonta wyławiając wlasnie po płatnościach ze jedną karta placone bylo za
  • Odpowiedz
@Lewis00: Jeśli płacisz poprzez przelewy24 to płatność idzie przez pośrednika (przelewy24). dhgate nie widzi wtedy numerów twojej karty i nie wie czy za każdym razem korzystasz z tej samej czy z innej karty. Raczej nie ma do czego się przyczepić. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz