Wpis z mikrobloga

@martin87pl: Ja polecam poranną zmianę, większość czasu się opierdzielam, bo ludzie wolą popołudniem chodzić. Jedyna wada to pobudka o pogańskiej godzinie, ale są dobre pieniądze to się wstaje :)
@maci3nty: więc google ma złe informacje. W mediach mogą jakoś bez problemu podawać jaka jest do tej pory frekwencja. W mojej komisji zawsze jak idę głosować to rozmawiam z ludźmi z komisji i sami zawsze mówią ile już osób było. MOŻNA INFORMOWAĆ O FREKWENCJI. Nie można informować o sondażowych wynikach przed zamknięciem lokali. Tyle w temacie.
@maci3nty: Nom, jednak nie można. Ale nie podałem dokładnych liczb, godziny, ani numeru komisji, więc nie sądzę by można było uznać to za konkretne szacunki frekwencyjne
@RaVo: polecam posiedzieć sobie na liczeniu głosów w wyborach samorządowych to zobaczysz jak wygląda to nic nie robienie. przez jedną debilkę i błąd w systemie informatycznym trzeba było wszystko po kilka razy przeliczać. z lokalu wyszedłem o 7.20 a do roboty miałem na 7.00. nie mówiąc już o tym, że to jednak dość odpowiedzialna robota.