Wpis z mikrobloga

@Pitrasia: Każdy z nas jest tutaj "inną" osobą. Sam bawię się tu dwutorowo - piszę czasem głupoty i śmieszkuje w aferach, a potem siadam i piszę coś mądrego przez 2 godziny. Ale w Twoim wypadku wszystko co tu robisz opiewa o głupotę i atencje. Aż się chce pyknąć Cię w czółko na otrzeźwienie. MIŁOŚĆ 10/10 #!$%@? a za chwile "to ze dotykam czyjegos penisa to nie koniec świata ok?!". No
  • Odpowiedz
@Chaczins: Dobra dobra. Tylko afera z moim byłym była dość mocno przekoloryzowana przez niego... :> A tekst wyjęty z kontekstu... Jutro na pw mogę ci całość dokładnie opisać jak to było. Łącznie ze sceenami itd. Teraz spać idę ;D Przypomnij się mnie tylko ;D
  • Odpowiedz
@Pitrasia: Ale mnie nie interesują jakieś Twoje spowiedzi, historie. Nie odpowiadasz w żaden sposób przede mną, żeby mi się tłumaczyć. Ja zdania o Tobie nie zmienię, bo wystarczy to jaką wizytówkę wystawiasz sobie na widok publiczny. Znam dokładnie przebieg shitstormu z Chippym i Tobą, czytałem od A do Z - gość zachował się jak dzieciak dopiero kiedy Ty zaczęłaś zachowywać się jak Ameba umysłowa.

@WestHarrow: emoquit czy nie
  • Odpowiedz
@Chaczins: Z tego co pamiętam to on podkręcał wszystko a ja w prawie każdym komentarzu próbowałam go uspokoić... Dopiero jak mnie podparł do ściany odpowiedziałam atakiem. Ale mogę się mylić... Nie chce się kłócić bo i tak będziesz przy swoim...
  • Odpowiedz