Wpis z mikrobloga

Udało się zrobić łącznie 36 km, suma przewyższeń 1323 m, obniżeń 1262 m, pogoda dopisała :) Każda kolejna taka "wyprawa" utwierdza mnie w przekonaniu że jak człowiek się zmotywuje i zaprze to pokona każdą przeciwność losu, i osiągnie to co chce! Miłego weekendu!

272 399.81 - 36 = 272363.81

#sztafeta #bieganie #ambicja #biegigorskie #biegajzwykopem
Pobierz bred_one - Udało się zrobić łącznie 36 km, suma przewyższeń 1323 m, obniżeń 1262 m, p...
źródło: comment_M9VGElYLpBO9bDT0LMurEOpkx1Nl5UK4.jpg
  • 4
@tyryryry: powiem prawdę - kiedyś biegałem z Endomondo, planowałem kupić garmina ale mam trochę innych wydatków i najnormalniej w świecie biegam po staroświecku czyli bez pomiarów i statystyk biegu. Ale planuję mocno trenować przez okres zimowy a więc i zakupić w końcu coś co pomoże mi w weryfikacji planów treningowych.
@bred_one: też biegałem z endomondo, ale często oszukiwał na dystansie i prędkości. Kupiłem garmina 110, udało się trafić za 300 zł nowego z HR. To jest prosty model, który nie ma zbyt wielu funkcji. Sprzedałem go po 2 latach za 300 zł i Kupiłem 310xt. Były duże promocje na Amazonie i trafiłem go za 700pln z premium hr. Zdecydowanie lepiej się z nim biega, możesz sobie ustawić, które dane mają być