Wpis z mikrobloga

1244 - 1 = 1243

Papo & Yo

Przede wszystkim podobało mi się to, że twórcy wiedzieli czym ta gra miała być i dokładnie tym jest. Gatunek jest mi trudno zdefiniować, bo gra jest dobra we wszystkim co robi, chociaż sami twórcy nazwali gatunek po prostu "Indie". Zagadki logiczne nie są może bardzo trudne, ale są dość satysfakcjonujące, elementy zręcznościowe są wrzucone w dobrych momentach i nie ma ich ani za dużo ani za mało, jednakże tym co najbardziej oczarowuje jest przede wszystkim świat i szczątkowa fabuła, które przedstawiana jest fenomenalnie. Oprawa audiowizualna jest jest również bardzo dobra i idealnie pasuje do gry. Nie jest to oczywiście gra idealna, spotkałem sporo problemów z kolizją, które jednak zwykle bardzo nie przeszkadzały, ale raz musiałem resetować grę do checkpointu, bo nie mogłem się nawet ruszyć. Gra jest też dość krótka, za pierwszym razem jest to 3-4h i niestety wydaje mi się, że jest to gra na raz, a żeby zrobić 100% trzeba przejść grę po raz drugi.

Ocena 8/10, jeśli ktoś ma grę z Humble Bundle to nie zastanawiać się tylko grać.

#rokgier
Pobierz xvix56 - 1244 - 1 = 1243



Papo & Yo



Przede wszystkim podobało mi się to, że twór...
źródło: comment_4tIMt7UltPH0Ftcm1PbuvtoZJb5GUDBp.jpg