Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mi pękły 21 urodziny i dużo atrakcji:

- dowiedziałem się, że jestem prawdopodobnie na liście usunięcia ze studiów bo nie oddałem jednego podpisu wykładowcy przy ocenie

- jeżeli się to potwierdzi to będę musiał zapłacić 500zł by wrócić na zajęcia

- musiałem przejechać 120km po jeden podpis

- za sam alkohol na spędzenie urodzin z bliskimi i znajomymi wydałem 200zł

- dostałem info od mechanika, że następna naprawa auta będzie kosztować 800zł(ostatnio zapłaciłem 690zł)

- jutro muszę zapłacić 350zł za warunek na studiach

- dostałem narazie tylko 1000zł wypłaty bo klient w firmie nie wpłacił jeszcze całości

Do tego dochodzą Andrzejki, 18-stka od dziewczyny brata, urodziny kuzynki a później święta, sylwester. Trzeba będzie zrezygnować z kilku rzeczy.

Super listopad, #!$%@?.

#gorzkiezale #tylewygracczytyleprzegrac #urodziny #studbaza #studia #studbazaproblems
  • 9
@PeaceUN: pracuje 6 dni w tygodniu i studiuję zaocznie. Brak zaliczenia z jednego przedmiotu to raczej nie jest zły wynik patrząc na to ile czasu mogę na to poświęcić.
"Do tego dochodzą Andrzejki, 18-stka od dziewczyny brata, urodziny kuzynki a później święta, sylwester. Trzeba będzie zrezygnować z kilku rzeczy."

@Vojak: To chyba te rzeczy właśnie wymieniłeś? :)
@strikte: sam nie wiem. Wprawdzie ten miesiąc nie spowoduje, że zostanę bez grosza przy duszy i w sumie jakbym się ogarnął to mógłbym skorzystać ze wszystkiego co zaplanowałem albo zostałem w to wplątany ale mimo wszystko jestem typem człowieka, który woli mieć coś odłożone na małą czarną godzinę niż żyć z miesiąca na miesiąc. Ale może ten jeden raz zrobię wyjątek.