Wpis z mikrobloga

@wzr1one: nigdy! gównogra ze #!$%@?, któzy skinami chcą sobie podnieść status społeczny. Ostatnio wbiłem na pusty serwer 1.6 tylko po to żeby poskakać sobie przez całego d2 na bunnyhopie ;] 1.6 grą idealną i tyle w temacie!
@wzr1one: Grałem w betę, grałem po premierze - po prostu tego nie czuję - jak chcę pograć w odbajerzonego casualowego fps'a to idę postrzelać w battlefielda, 1.6 miało silnik idealny, mega płynność i mapy, w których detale nie odciągały specjalnie uwagi.
1.6 legenda, ale CS:S najlepsza część. GO jest #!$%@?, dlatego zagrałem tylko 2 razy w to gówno po czym odinstalowałem i #!$%@?łem ze steama i blokując dostęp.
@Keruuu3: trochę skłamałem. Grałem z tydzień czasu w to, ale uważam że ta odsłona jest przebajerowana, mniej czytelna i mniej fajna. Nie potrafiłem się przyzwyczaić ani czerpać radości z tej gry. CS:S już po pierwszej grze mną zawładnęło i wciągnęło jak kluski ze śmietaną. Jestem przeciwnikiem tych wszystkich nowych zmian, którymi jara się w większości tylko gimbaza. Uważam to za bluźnierstwo popełnione na tej znamienitej serii. Gdyby to były czasy inkwizycji
@StayOut: wlasnie to jest Twoja opinia. Wedlug mnie cs go jest bardzo dobrze zrobiona gra, moze nie jest to cs 1.6 ale jak na dzisiejsze czasu mozna powiedziec ze jest dopracowana na 6 ;)