Wpis z mikrobloga

@StayOut: też mi się kiedyś nie podobało, ale dużo się pozmieniało od premiery i warto dać grze szansę, bo szczególnie w trybach turniejowych gra się przyjemnie
  • Odpowiedz
@saginata: ale to nie jest problem... :D Słuchaj, małe porównanie - nie będę tutaj gadał o Nokii 3310, bo to bez sensu. Ale powiedzmy, że masz telefon stary, 12 letni, dotykowy panel, andrut na pokładzie... podoba Ci się. Ale czy z czasem nie wolałbyś Galaxy S4? Ładniejszy, szybszy, lepiej wyposażony?
  • Odpowiedz
@Behemoth-: 1.6 idealny, ojojoj, jaka klasyka.

Tyle, że jak 1.6 wychodziło to wszyscy bluzgali za tarczę u ct i za wprowadzenie Steam, który zamulał grę etc. Zamknęli wyszukiwarkę serwerów na 1.5 tyle z tego zabawy było. Zaczęła się era non-steam etc.

Popłaczmy jeszcze za 1.1. Mam na płycie.
  • Odpowiedz
@Pzanty: Ja mam na płycie 1.5 retail xD

Ostatnio na MM gościu powiedział, że jest rocznik 98... stwierdziłem, że jak 12 lat temu w kafejce z kumplami grałem na cs_militia... on mówił na chleb BEP XD
  • Odpowiedz
@wzr1one: Kiepskie porównanie. Powiedzmy, że masz piłkę nożną, stary sport z tradycją. Lepiej zostawić jak jest, czy dać piłkarzom karabiny i lasery, zamiast piłki wstawić słonia a zamiast bramek basen?
  • Odpowiedz
@Behemoth-: Tak się składa, że posiadałem Half Life, ale granie w 1.6 wymagałoby wtedy ode mnie ponownego wydania pieniędzy. Właściwie każdy gracz musiał zapłacić jeszcze raz za to samo. Więc nic mi się nie pomyliło. Pamiętam jak kupiłem w sklepie HL Generations (nie było jeszcze na półkach 1.6) i srogo się rozczarowałem.

Mam wrażenie, że niezbyt pamiętasz czasy pojawienia się Steam.
  • Odpowiedz
@masaroaldo: Jak masz minimum GF 8600 gt i przyzwoity procesor i minimum 2 giga ramu, to na minimalnych będzie ok (i tak większość gra na minimum). Na wysokie ustawienia tekstur 2 giga to za mało. Gra się crashuje po kilku rundach. I to raczej wina gry, a nie małej ilości ramu.
  • Odpowiedz