Wpis z mikrobloga

@Dezzerter: Tia, wczoraj ściągnąłem MU bo mi przysłali maila, że nowy sezon wyszedł. Wbiłem i mi się przypomniało, że mam z 3 postacie z 220lvlem za darmo z jakiegoś poprzedniego eventu. Zniszczyli tą grę strasznie, a kiedyś się zagrywałem. Chociaż większość czasu i tak spędziłem na privach.
@Icesowy:

Przesycenie itemami, za dużo haxów oraz Polaczków( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak dziś famę o resecie globala przez hakerów którzy kopiowali jewele następnie sprzedając paczki na alledrogo po 1zł( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dezzerter: Pamiętam #!$%@?, jak miałeś go założonego to dawał szpanerskie światełko. Z 9 lat temu miałem BK (Blade Knight) 185 lvl z full phoenix armor - tak około +2 +4)(dopiero co wszedł wtedy Great Dragon set) do tego dark breaker i smok jako środek lokomocji (skrzydeł niestety nie miałem). Postać poszła na sprzedaż za 100 zł, bo odkryłem wtedy Cabal Online i nie chciało mi się wracać do Mu.
Pobierz N.....D - @Dezzerter: Pamiętam #!$%@?, jak miałeś go założonego to dawał szpanerskie ...
źródło: comment_7fZiNnrbEb4Hz07CWI4opWtjJq9eCP5M.jpg
@Dezzerter: #!$%@? stary, prawie nie zdałem gimnazjum przez mu xD

ja zaczynałem na globalu jak ostatnią mapką było losttower7, nie było ani atlans, ani tarkan xD, ostatnia sensowna wersja to season2, pozniej wszystko #!$%@?
@NathanielD: chyba atlans 3 :D

@Dezzerter: tak sie składa ze znałem dwóch gości odpowiedzialnych za "cheaty" na globalu. Pierwszy z nich "lodi" zrobił programik/trainer (nie wiem jak to nazwać) który pozwalał na dowolne warpowanie sie po mapie, zbieranie tylko określonych itemow/jeweli na afk ,a nawet na używanie skilli za pomocą speedhacka (100uderzen na sekundę czy cos takiego). Pamietam ze w tamtych czasach wolał sobie za niego jakies 200zl. Drugi z