Wpis z mikrobloga

@NaxZST: x5 mam tylko w serwisie jest bo wejście zepsułem jackiem od denonów ah-d600. Ak 120 miałem przez weekend ak 120 II z 15-20 minut się bawiłem, niepodszedł. X1 kupiłem bo nie miałem z czego słuchać.
@Ojezu: Ja jestem zainteresowany AK100 w wersji I only. Ale coś Mi się zdaje że X5 bardziej trafi w moje ucho przez przebarwienia dźwięku lubię przestrzeń/szeroka scenę i gruby czysty bass. Jestem fanem n1 muzyki elektronicznej, techno i wszystkie odmiany z dawnych lat metal i ciężkie dźwięki, ale to rzadko. Na dysku mam 200GB (wszystko posortowane). Słuchawki IE80 (w przyszlosci Shure 846) A teraz powiedz Mi który podszedł by Mi bardziej
@NaxZST: Jak masz kasy dołóż na ak 120 I albo na cowon p1 jeżeli zależy ci na samym dapie pod słuchawki. X5 nie wybacza z jasnymi słuchawkami i dziury w mózgu wierci.
@Ojezu: Pod czym będzie to grało? Ogólnie x5 to bardzo dobry kompan do elektroniki.

Też właśnie o tym czytałem, na oku mam 2: X5 i AK100 I
@NaxZST: Ak 100 jest sporo droższy, nie wiem czy mniej mocy nie ma. Ma też jeden dac w przeciwieństwie do ak 120 I. Chodziło mi jakie słuchawki będziesz pod to wpinał?