Wpis z mikrobloga

Jestem graczem LoL'a ze stażem >3k h. Zagrałem właśnie pierwszy meczyk w Dote 2 dla beki. Grałem Miraną i skonczylem grę ze statami 20-2-4 nie wiedząc kompletnie przeciwko jakim herosom gram. To jest prymitywnie proste! Wiem że grałem na takich którzy nie mieli pewnie z żadną mobą do czynienia itd. ale same mechanizmy rozgrywki (kurier przynoszący Ci itemy) czynią z niej upośledzoną mobę. Zawsze z dala omijałem dyskusje o wyższości jednej nad drugą, ale na pierwszy rzut oka Dota jest naprawdę grą dla dzieci. Gracz Lol'a nie przestawi się na Dotę bo to g---o. Gracz Doty nie przesiądzie się na Lola bo za trudna. Czekam na hejty ( ͡° ʖ̯ ͡°). #dota2 #leagueoflegends
Zeriath - Jestem graczem LoL'a ze stażem >3k h. Zagrałem właśnie pierwszy meczyk w Do...

źródło: comment_CpPWFSyFOEjsbRgwHNwP9ih3dtgSsZkU.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zeriath: Zapowiada się #gownoburza.

Moim zdaniem każdy ma swój gust, i próbowałem kilkarazy podejść do dota2, kiedyś grałem w dota na w3 - potem przesiadałem się na lola, i tak już zostąłem - gram jedynie dla 4funu, ze znajomymi itp.
  • Odpowiedz
@Zeriath: Kiedyś grałem i w Lol'a i w dote 2 teraz już nie gram i jestem szczęśliwym człowiekiem, mam lepsze stopnie i rodzina jakaś milsza się stała, tylko koledzy tak jakoś spode łba patrzyli.
  • Odpowiedz
@Kovacs: jak trzeba nie umiec wnioskowac i patrzec na to w jaki sposob ktos napisal swoj wpis, nie widzac w nim nawet krzty ironii (nie mowiac juz o tym ze autor sam napisal co i jak)
  • Odpowiedz
Jak trzeba mieć nasrane w głowie aby walczyć o "swoją" grę


@Kovacs: do tego sie odnosilem, poza tym @Zeriath na dobra sprawe wrzucil ten wpis jako odpowiedz na ten "fana doty" z analogicznym z d--y przykladem, nie wiem jak Ty, ja tutaj tylko widze brechtanie sie z glupoty jednej i drugiej strony ;)
  • Odpowiedz