Wpis z mikrobloga

##!$%@? ##!$%@?

#!$%@? mać, zbliżają się wybory samorządowe i to, co widzę to jest #!$%@? jakaś kpina. 3/4 moich znajomych ze szkoły, startuje na jakichś radnych #!$%@? gminy, w której mieszkam. Tak, mieszkam na wsi i jak widzę te plakaty z mordami moich rówieśników z byłych klas to strzela mnie jakiś #!$%@? w plecy () Rozumiem, żeby startowali w tym gównie osoby, które serio się interesują tymi sprawami, mogą coś zrobić itp, a to jak #!$%@? mi w dupę, największe lamusy, konfidenci, cioty, cwele i wieśniaki... Umieram normalnie z tego powodu XDDDD

Pamiętam jak byli bici w szkole, przed przyrą XDD A teraz polityki wielkie, oj, oj. Trza #!$%@?ć na fb swoją ulotkę, że jest się ważniakiem HEHE XD

Jeden z nich to już w ogóle kompletny wsiok, wygląda jakby oderwano go od gnojoku XD czasami śmierdział w klasie i #!$%@?ł się u dyry jak była draka XDDD

#niemoge #jakzyc

  • 8
@mysteriousnotme: a co ja na to poradzę? Takie zjeby to największe dupolizy, one mają poparcie u starych bab ze wsi po sąsiedzku. Wiesz, drzewo porąbać, wykosić pole, przeorać pole traktorem itp. Mam pisać im na FB, że to lamusy, że byli bici w szkole itp? Jebię to. Na razie na jednym plakacie dorysowałem typowi wąsy HEHE XD

@jankotron: Nie, ci, o których piszę nie są moimi ziomkami. Gdybyś zobaczył plakat
@kacperinjo: no akurat to, czy ktoś jest ze wsi, czy ma tłuste włosy, jak się czesze i w co sie ubiera jest zupełnie nieważne, liczą się kompetencje i zdolności. Ale wątpię, aby ktoś kto nie ukończył jeszcze szkoły średniej, mógł je mieć.