Wpis z mikrobloga

Witajcie stoję przed wyborem konsoli #ps3 lub #xbox360. Budżet do ok 1000 zł, fajnie jakbym już z jakąś grą/grami kupił np. gta 5 Konsola raczej ma być nowa lub używana z gwarancją. Widzę że xbox jest trochę tanszy (zostałoby mi więcej na gry) ok 750 zł za 500gb wersje w empiku, a ps3 najtańsze 500gb kosztuje ok 1000 zł. Więc różnica w cenie jest znaczna. Którą polecacie? w xbox nie pasuje mi trochę ułożenie przycisków na padzie ale xbox ma Kinect'a :( Coś za coś :( Myślę że poradzicie mi coś i wybiorę odpowiednią konsole.

#konsole #trudnywybor #konsolemasterrace #playstation #xbox #allegro #gry
  • 41
  • Odpowiedz
@M4NGO: Dziwne ze mając do dyspozycji 1000zł patrzysz jeszcze na konsole starej generacji, odpuść i dozbieraj na ps4 lub one, albo kup Xbox 360 przerobionego za 400zł, a rozrywki tyle samo co byś wydał 1000zł
  • Odpowiedz
@M4NGO: za 1,5k kupisz ps4 a za 1,7k xbox one :) 1k wydawac na ps3 czy 360 mija sie z celem moim zdaniem :) za 500 zl mozesz juz fajny uzywany zestaw z ps3 kupic (pad, konsola i z 2-3 gry)
  • Odpowiedz
@M4NGO: wiekszosc gier zainstalujesz tam(ale musisz je odinstalowywac i zostawiac sejvy ) :) a dysk tylko wewnetrzny laptopowy :) i tak jak chcesz przeznaczyc 1k to dozbieralbym te 500 ziko i kupil ps4 :)
  • Odpowiedz