Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Smirnoff: Oczywiście masz prawo mnie nie słuchać, ale to tylko dowodzi Twojej niedojrzałości. To co napisałem to niestety #prawdziwaprawda jest ;)

"Ten człowiek nie ma racji bo ma chińską bajkę w awatarze"

"Ten człowiek nie może być ogarnięty bo zamiast obliczonej całki ma całkę z okularami w
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: Przedstawiałem tylko Twój tok myślenia, no ale nie da się ukryć że wielu Polaków tak sądzi.

Zastanawia mnie tylko dlaczego niektóre odchyły od normalności są bardziej tolerowane niż pozostałe, na przykład taki Powodzenia, ma dziwny pociąg do lalek Barbie, hahaha, jakie zabawne. Tymczasem ktoś ma dziewczynę z całkiem przyzwoitej chińskiej bajki w awatarze, omg, trzeba przeprowadzić ostracyzm!
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: Nie uważam się prześladowanym przez społeczeństwo, przecież nawet świadomie i dobrowolnie sobie taki awatar ustawiłem.

Bardziej mnie zastanawia źródło Waszego bólu dupy, dlatego odezwałem się w tym temacie.

Powiedz mi tak szczerze.

Czemu nigdy nie obejrzysz żadnego anime?
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: Zwróć uwagę, że wszyscy starają się tylko nawrócić na neutralność, a nie na kochanie chińskich bajek.

Mi zależy tylko na tym, byś zrozumiał, że chińskie bajki są tym, czym piłka nożna jest dla innych, czyli po prostu hobby. Jeżeli coś Cię nie interesuje, możesz to czarnolistować, podałem na górze tagi, które musisz zablokować by się tego pozbyć.
  • Odpowiedz