Wpis z mikrobloga

@steemm: Filmweb to jest stan umysłu. Na tym gównie stale nic nie działa. Nie idzie głosować, odznaczać obejrzanych odcinków a jak się uda to na drugi dzień w kokpicie znów mam nieobejrzane :OO
  • Odpowiedz
ranking #!$%@? mózgowego


@steemm: No zajebisty poziom sobą reprezentujesz. Mozna czegoś nie lubić ale wyrażając się tak o czymś, co wyraźnie duża grupa ludzi uznała za wartościowe po prostu sie ośmieszasz i robisz z siebie ignoranta.

Pozdrawiam,

Python.
  • Odpowiedz
@steemm: owszem powinny. Ale ranking "anime/chińskie bajki" a nie "#!$%@? mózgowe"... Bo jak po jednej pozycji w jakimś rankingu targają tobą takie emocje to strach pomyśleć jak działa na ciebie np. polityka itp.
  • Odpowiedz
@steemm: Ale Death Note to Ty szanuj. Też nie oglądam chińskich bajek (poza Dragon Ballem kiedyś), ale co Notatnik Śmierci mnie wciągnął... Toż to lepsze niż Breaking Bad. A jak tatę przekonałem i się przełamał to też się wciągnał przeokrutnie. Polecam nie być tak uprzedzonym. :)
  • Odpowiedz
Ale Death Note to Ty szanuj


@Dawidinho8: zgadzam się...

Toż to lepsze niż Breaking Bad


a z tym nie ;) nie da się obu porównać. Żadnej części wspólnej nie mają....
  • Odpowiedz
  • 129
@steemm: xD oceniasz jako #!$%@? mózgowe serial którego nie widziałeś, a jak ktoś ci prawilnie sugeruje byś chociaż spróbował jeden odcinek obejrzeć by móc ocenić, to wymawiasz się śmiesznym obrazkiem.

Ja np nie oglądam żadnych anime ale death note widziałem dwa razy, bo to klasyg. Ale tobie tłumaczyć tego nie trzeba bo i tak masz swoją rację i jest najlepsza!

Spróbuj czasem czegoś nowego, to nie boli. A odcinek DN
  • Odpowiedz