Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 13: 03-09.11.2014

Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm

W tym tygodniu 20 utworów na liście, bo nie mogłem się zdecydować. Wybaczcie, że bez większości komentarzy, ale raz już mi się usunęło to co napisałem (Byłem przy numerze 2...)

20. Vicetone - United We Dance (Club Mix) || #bigroomprogressivehouse

19. Pierce Fulton - Kuaga (Enyo & Mario Ayuda Remix) || #bigroomprogressivehouse #polskieedm

To bardzo polecam do przesłuchania. Free Download

18. NEWID - Aerogames (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Porządna, ale coś jej brakuje.

17. Mako vs Dannic - Beam (Marnik remix) || #bigroom

Remix mojej ulubionej piosenki.

16. Above & Beyond - Thing Called Love (Sebastian Park Remix) || #house

Remix legendarnej już nuty od A&B w housowych klimatach.

15. Dada Life – Freaks Have More Fun (Original Mix) || #bigroom

Trochę kupa, ale wstawiam, bo ich lubię.

14. Michael Brun & DubVision ft. Tom Cane - Sun In Your Eyes (Novero. Remix) || #bigroomprogressivehouse

Półamatorska produkcja. Świetny klimat, polecam.

13. Cazzette feat. Terri B! - Blind Heart (Extended Mix) || #house #futurehouse

Miewali lepsze utwory, ale nie jest źle. Dobry wokal.

12. Felix Jaehn - Eagle Eyes (feat. Lost Frequencies & Linying) (Original Mix) || #deephouse

Zajebisty klimat, chociaż mnie trochę nudzi.

11. Dannic & Shermanology – Wait For You (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Niektórzy uważają ten numer za arcydzieło. Mnie tak bardzo nie przekonało.

10. Martin Garrix & MOTi - Virus (KSHMR Remix) || #bigroomprogressivehouse

Tak mógłby brzmieć oryginał. Mnóstwo mocy, brak wkurzającego wokalu. Mi się bardzo spodobało, choć trochę za bardzo bigrumowe.

9. Qulinez - Pegasus (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Twórcy świetnych
Noise i Rising Like The Star atakują ponownie. Nie jest to wielki hit, ale prezentuje odpowiedni poziom. Fajne wstawki wokalne.

8. Kryder - Fiji (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

Niektórzy uważają ten utwór za jeden z lepszych w tym roku w tej stylistyce. Kłóciłbym się, ale coś w tym może być.

7. Nom De Strip - The Game (Original Club Mix) || #electro

Prawilne electro. Nom De Strip jest obecnie w sztosie.

6. A-Trak feat. Andrew Wyatt - Push || #house

A-Trak nie zawodzi. Mega housiwo. Wokal + melodia i klimat = Hit.

5. David Tort & Abel Ramos - Getting Heavy ft. Nick Marsh || komercyjny #electrohouse

Dawid Ciastko popełnił
Satisfaction. Podobieństwa nasuwają się same, prawda?

4. Oliver Heldens, Mr. Belt & Wezol - Pikachu (Original Mix) || #house #futurehouse

Wielu oczekiwało tego collabu, każdy chciał wiedzieć co z tego wyjdzie, a panowie zaserwowali nam... najbardziej bekowy utwór roku. Największe Trolle muzyki EDM. Mimo to porządny utwór xD.

3. Knife Party - EDM Trend Machine || #deephouse

Kolejny Troll utwór, który ukazał się na najnowszym albumie tych panów
Abandon Ship_ (Który gorąco polecam). Wyśmiewają w nim obecną modę na Bigroom (posłuchajcie, co dzieje się przed dropem) oraz może trochę na Deep House. Chcąc wyśmiać scenę i tak wznieśli się na poziom niedostępny dla większości producentów.

2. Tom Swoon - Savior feat. Ruby Prophet (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse #polskieedm

Może trochę za wysoko, ale mam do tego pana słabość, w końcu to nasz Dorian. Przyjemny utwór, chociaż wolałbym, aby zawierał mniej cukierkowy wokal. Czuję niedosyt, bo tego pana stać na o wiele więcej.

1. The Thrillseekers - Find You (Original Mix) #trance

Dla wielu to zapewne będzie zaskoczenie, ale nic innego w tym tygodniu nie mogło tego przebić. Trance w starym, świetnym stylu. Dawno nie słuchałem nic tak dobrego i nowego w tym gatunku. Polecam serdecznie.

Link Part 1

Link Part 2

Komentujcie Mireczki, bo sporo mi to zajęło i to, że się usunęło raz w cale mi nie pomogło skończyć szybciej.

#edm #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Delus: nie wiem jaką masz przeglądarkę, ale do firefoxa jest pewien dodatek, który zapamiętuje to co piszesz w danym polu - Lazarus Form Recovery

Co do zestawienia - akurat chciałem czegoś posłuchać z tego typu i zaczynam odsłuchiwać twoją listę
  • Odpowiedz
@Delus: ciekawe zestawienie, mi mało co podeszło tym razem, ale Knife Party kozak, numer sam w sobie jest naprawdę dobry, ale drop całkowicie miażdży system :) i fajnie, że promujesz Polaków, wracam z komentarzem za tydzień pod następnym wpisem :)
  • Odpowiedz