Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #wipler

Nieprawdą jest, jakoby ze strony Faktów TVN zostały usunięte materiały, które ukazały się w Faktach TVN, dotyczące zarzutów wobec posła Wiplera. Można je obejrzeć tu:

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/posel-wipler-napastnikiem-czy-ofiara-ujawniono-nagranie-z-incydentu,485835.html

Posłowi Wiplerowi prawdopodobnie chodziło o inną stronę internetową – www.tvn24.pl. Ale także tam materiał, o którym prawdopodobnie wspominał poseł, był i nadal jest:

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/swiadek-incydentu-na-mazowieckiej-kopnal-policjantke-byl-agresywny-przeklinal,960195.html?playlist_id=16409
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

śmieszy mnie ta wieczna gównoburza pod wpisami tvn - wylewacie swoje żale jakbyście co najmniej z Durczokiem korespondowali i byli o krok od przekonania go do swoich poglądów, tymczasem tam siedzi jakiś studencik, synek kamerzysty, czy nie wiem kto i po prostu sobie bezrefleksyjnie scrolluje te Wasze smęty w----------c top chipsy ser szynka. Żeby nie było - też nie trawię tych kłamców, tym bardziej na wykopie, ale dajcie już se siana.


@
  • Odpowiedz
@nazwa_uzytkownika:

Dobra, przestańcie biadolić, po prostu usuńcie się z tego serwisu, nie trzymacie się go z uporem maniaka wygłaszając swoją propagandę... czasy PRLu się skończyły, nie każdy ma siano w głowie i polityczny kogel mogel narzucony odgórnie przez władzę, ludzie potrafią myśleć za siebie


Ale w czym masz problem? chcesz powiedzieć że wszelkiej maści niezależne, frondy czy środowisko skupione wokół JKM nie uprawia propagandy a tylko głosi prawdę podczas gdy wszyscy inni kłamią? zlituj się
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: Czego tu pajace szukacie? Usuńcie konto. Ty, który obsługujesz to konto pewnie to przeczytasz więc skup się: jesteś odpadem genetycznym i zwykłym kmiotem pracując w takim ścierwie jak ta telewizja. bez pozdrowień.
  • Odpowiedz
@FaktyTVN: nie wierzyłem, że można niżej upaść droga redakcjo/stacjo, skompromitowaliście się po całości. Po co w ogóle coś piszecie na mirko? Dajcie sobie spokój, najnormalniej, po ludzku. Nie wstyd wam?
  • Odpowiedz