Wpis z mikrobloga

@Aleksander_Newski: Dlaczego chowasz głowę w piasek jak gówniarz? piszesz o ludziach bez honoru, a sam taki jesteś. Honorowy mężczyzna bierze odpowiedzialność za swoje słowa.

Kolejna osoba z prawej strony, która przynosi wstyd. Dzięki takim ludziom jak Ty niedługo normalni zwolennicy prawicy będą ukrywać swoje poglądy.
@Aleksander_Newski: lewicowego? w tym zawiera się całe clue. Dla ludzi Twojego pokroju każdy, kto wyrazi nieprzychylną opinię to lewicowiec. A tu zonk- moje poglądy są zdecydowanie po prawej stronie.

Tacy jak Ty to świry polityki. Zero refleksji.
Dla ludzi Twojego pokroju każdy, kto wyrazi nieprzychylną opinię to lewicowiec


@kiszczak: A to bardzo ciekawe, bo zrobiłeś przed chwilą coś dokładnie identycznego pisząc coś o mnie jako o prawicowcu. Totalny brak konsekwencji.

Jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia poza wyzwiskami i kłamstwami, to nie wołaj mnie.
No nie, Twoje poglądy w ogóle nie skręcają w prawo.


@kiszczak: Prawie tak samo mocno jak twoje wypowiedzi w stronę kultury dyskusji.

Nie masz żadnych argumentów.


@kiszczak: I mówi to ktoś, kto jeszcze przed chwilą mnie wyzywał, bo nie pasowałem mu do światopoglądu? Uh.

Najpierw opluwasz ludzi, a wywołany do wzięcia odpowiedzialności za słowa chowasz głowę w piasek.


@kiszczak: Z tego co pamiętam to już napisałem o tym w
@BongoBong: Nie pisałem o twoim, ale o tym, że bronisz tego typu ludzi. Nie jest żadną tajemnicą, że neuropa każdego dnia "błyszczy" swoim chamstwem i prostactwem atakując też wszystkich ludzi, którzy im zwracają na to uwagę. Wyzwiska od #!$%@?, zarzucanie oponentom chorób psychicznych z powodu innych poglądów, czy ostatnie pytania o "bolącą cipę" do różowego paska to już neuropejski chleb powszechni.
@Aleksander_Newski

Słowa

Nie musisz mnie mierzyć swoją miarą


odnoszą się personalnie do mnie. Oczekuję, że znajdziesz przejawy:

1. tego, że jestem agresywnym trollem albo

2. bezpodstawnie oskarżam ludzi o brak honoru na podstawie ich przekonań politycznych albo

3. coś innego zbliżonego kalibrem

Jeżeli tego nie znajdziesz oczekuję przeprosin.