Wpis z mikrobloga

Ej mirki wiem, że raczej to nie ja powinienem coś takiego pisać i to jaeszcze pod tyn tagiem, ale zaryzykuje.

Po pierwsze jak chwalicie się wygranym kuponem to wystarczy sam tag #pokazkupon, a nie jeszcze milion innych. Po drugie jak chcecie sobie #!$%@?ć na City i inne Chelsea to nie piszcie tego w tagu #bukmacherka tylko w #mecz. Pamiętam jak ja tak robiłem, ale zrozumiałem, że było to głupie. Możecie to robić w tagu na wzór #zalepolika xD Po trzecie jak już dajecie jakieś typy to fajnie jakby była jakaś analiza z waszej strony, nie musi być na 2 strony A4, ale jakaś krótka, czemu tak, a nie inaczej i pod wpisem inni będą mogli toczyć dyskusje czy się z tym typem zgadzają itp bo ja też moge sobie dodać jakiś typ i napisać pewniak w #!$%@? wszyscy dadzą all in, a tu dupa. Mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi cbodzi. Bo to co ostatnio się odwala w tym tagu to masakra. Miłego dnia

#bukmacherka
  • 9
Po drugie jak chcecie sobie #!$%@?ć na City i inne Chelsea to nie piszcie tego w tagu


@polik95: zbyt dużo baranów tu jest, ja nie nadążam nad czarnolistowaniem, chyba przestanę śledzić bukmacherka bo to sensu nie ma, a jakiekolwiek typy będę wrzucać na chat
@polik95: Ale te analizy to tylko nowi niech wrzucaja xD Ja nie musze czytac analizy starych mireczkow co typuja z nami od lat ;) wrzuca typ Jordanos np to wiem ze biore i nie musze czytac analizy. Ale jak ktos wrzuca swoj pierwszy typ to fajnie jakby cos tam skrobnal, zeby sobie wyrobic jakas opinie o nim ;)

@unstyle: tylko czarnolistowanie #!$%@? daje bo i tak po tagach widzisz w
@polik95: czego się spodziewasz po gimbach ;D jak chcesz coś wygrać to tylko przeglądaj ten tag, bo czasami ktoś tu coś wartościowego napisze, ale 90% rzeczy, które tu są to syf. Gimby tylko piszą - wejdzie mi taki kupon? Są szanse? Mirki jak myślicie?

Cebula jaka tu jest to niepojęte. Jak wrzucasz typ to licz się z tym, że janusze tylko czekają, żeby on nie wszedł i żeby #!$%@? nie wygrał
Kazde zle uzycie tagu napietnujcie


@Perlo: to mi pajace odpisują, że mają to w dupie, albo, że to ja mam ból dupy xd

Jak wrzucasz typ to licz się z tym, że janusze tylko czekają, żeby on nie wszedł i żeby #!$%@? nie wygrał i jeszcze można się z tego pośmiać ;D


@mor4w: tak było i będzie, piękna cebula w narodzie, typowe polskie zachowanie, czekają tylko jak się noga podwinie