Wpis z mikrobloga

25 lat wolności k---a jego mać.

Banda zakompleksionych gnoi z SM torturuje chłopaka bo nie chce podpisać jakiegoś świstka

Pseudo policjanci łamią pałki na tłukąc leżącego na ulicy niewinnego człowieka

Policja nęka ludzi którzy wybierają się na marsz niepodległości, w ich własnych domach.

Super wolność k---o
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alpaka: Pewni ludzie zaangażowani w Marsz Niepodległości byli niedawno nagabywani w swoich domach przez policję. Zdanie autora wpisu jest prawdziwe. Mówiąc, że jest nieprawdziwe implikujesz, że zdanie następujące jest prawdziwe:

Policja nie nagabuje ludzi wybierających się na Marsz Niepodległości


To zdanie nie jest prawdziwe. Dalsza dyskusja jest zbędna. Powtórz sobie logikę z liceum.
  • Odpowiedz
@Kaethax: @alpaka: W Białymstoku przychodzą do każdego kto kiedyś był na Marszu. Ja byłem raz trzy lata temu,spisali moje dane jeszcze przed dworcem w Białymstoku stąd pewnie mieli moje dane (spisywali tego dnia każdego kto wyglądał na takiego, który jedzie do Warszawy) i jakiś tydzień temu przyszli do mnie i wypytywali czy czasem się znów nie wybieram. Do znajomych też zapukali.
  • Odpowiedz
Policja nęka ludzi którzy wybierają się na marsz niepodległości, w ich własnych domach.


@vviktor_88: A może napisałbyś co to są za ludzie? Tak się składa, że wczoraj pracowałem z fanem Ruchu Chorzów i on sam powiedział, że wielu holsów jedzie na marsz niepodległości bo może się po n---------ć i będzie im łatwiej niż pod czas wyjazdy meczowych.
  • Odpowiedz