Wpis z mikrobloga

Tylko właśnie na robienie nie mam za bardzo czasu... nie można gdzieś kupić? I ma ktoś jakieś opinie na temat składu w porównaniu do Soylentu?
+ POylent z tego co widzę jest dla osób, które chcą zrzucić parę kilogramów. Ja chcę przytyć. Wystarczy przeskalować sobie składniki? Czy powinienem poszukać innego przepisu? Potrzebuję ponad 3000kcal. Przy czym mogę też jeść 2000kcal i do tego coś normalnego.
@moonkey: Jak potrzebujesz 3k, to bierzesz wersję 2k i wsuwasz 1,5 porcji dziennie, tyle. Oczywiście możesz też łączyć ze zwykłym jedzeniem. W sumie mało kto przechodzi w 100% na Soylent/soylent/joylent/POylent/whatever.

Co do porównania POylent vs. Soylent... Cóż, POylent wypada dość blado, to taka pożywna owsianka. Ale Soylent też ma problemy. Generalnie nie ma się co martwić, jeśli nie jesteś teraz na dobrej diecie, to POylent nie będzie na pewno gorszy od
@Wniebowziety: Też widziałem :) Z tym, że teraz wygląda to trochę inaczej - http://www.rtlxl.nl/#!/editie-nl-216694/cb12c566-16a8-4278-867f-d525ecbc8b69 mają lepszy sprzęt niż betoniara (swoją drogą, ciekawe kto by pozwolił, żeby coś takiego przeszło w Polsce, ehh...). Natomiast wciąż mnie dziwi, że mieszają "wszystko" w wielkich porcjach a potem po prostu nabierają odpowiednią gramaturę do saszetek. Jaką konsument ma gwarancję że w jednej porcji jest właśnie konkretnie i w takich proporcjach to, co wykazują? Nie wiem.
Kupiłem bananowy Joylent na 30 dni, bedę go jadł co najmniej 5 razy w tygodniu + 1000kcal w przekąskach (orzeszki, jajecznica, mięso, jogurty, pizza :>). Jak ma się jakościowo Joylent do Soylentu i Poylentu? Przesyłka powinna iść około 2 tygodni.
@moonkey: Jesteś z Krakowa, jeśli Twoje informacje w profilu są aktualne. Co powiesz na wymianę 1 porcja "poylentu diy" za jedną porcję Joylentu? :) Ewentualnie mogę od Ciebie ją odkupić - chętnie porównam. Daj znać!