Wpis z mikrobloga

@polejpolej: To nie jest tak, że przeszłość nie ma znaczenia jak to feministki próbują nam wmówić, bo ma. Czasami o pewnych rzeczach lepiej nie wiedzieć żeby się nie zadręczać, ale to nie jest tak że można się odciąć od tego co/gdzie/z kim się robiło, bo to zostaje na całe życie.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Zgadzam się z tym co mówisz. Są po prostu chłopy, którzy nie mogliby mieć dziewczyny z nie wiadomo jakim przebiegiem - ja do tego aż tak wielkiej wagi nie przywiązuje, każdy w młodości był mniej lub bardziej głupi i próbował różnych rzeczy. Tak samo jest w kwestii zdrady - jak mi ktoś powie, że osoba z którą jestem w związku jest taka i taka - powiem ok, wezmę to
  • Odpowiedz
@polejpolej: To jest kwestia instynktu. W epoce kamienia łupanego kobieta z przebiegiem ->duża szansa że będziesz wychowywał nie swojego bachora, na co w naturze nie można sobie pozwolić bo zasoby są ograniczone. Wbrew pozorom od tamtego czasu nie minęło wiele pokoleń, więc ta cecha pozostała.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Z jednej strony tak, jestem prawie przekonany, że jedno z drugiego wynika. Z drugiej ciężko porównać obecny świat do epoki kamienia łupanego, gdzie związki się opierały na zupełnie innej zasadzie. Wtedy było ważne, żeby

a) przeżyć, czyli mieć co jeść

b) przedłużyć ciągłość
  • Odpowiedz
Co tu sie dzieje ;) idioci robią k---e z logiki a kolejni idioci ich lajkuja. Dziewczyna ma racje - zdradził, zdradzi znów, jest k---a bez zasad która robi krzywdę tak bliskiej osobie a cała reszta uważająca inaczej - #usunkonto
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Gdy się kogoś kocha to się go nie zdradza. Co więcej samemu chce się być mu wiernym. Jeśli ktoś zdradza to albo tak naprawdę nie kocha, albo zwyczajnie nie dorósł do jakichkolwiek związków i ma taką naturę, przez którą nie warto się z nim wiązać bo zawsze będzie zdradzał.
  • Odpowiedz