Wpis z mikrobloga

Siódemka przeszła samą siebie. Zgłosiłem reklamację na kuriera, (nie było mnie w domu) paczkę zostawił u sąsiadki (której nawet nie znam) - żadnej kartki, telefonu (nawet żeby się umówić na godzinę inną albo cokolwiek) no po prostu nic. A na stronie doręczona, w siódemce nic nie wiedzą. Dzień później sąsiadka dopiero przyniosła pazkę (ok ok nie jej wina) - zażalenie + reklamacja do siódemki - odpowiedź po tygodniu - kurier doręczający ukarany ble ble ble, było to jakiś miesiąc temu. Dzisiaj inna paczka.. Kurier ten sam, sytuacja ta sama, nawet sąsiadka ta sama. SIÓDEMKA JESTEŚCIE ZEREM.

#siodemka #gorzkiezale #kurierzy
  • 6
  • Odpowiedz
@ttinyowski: mialem podobnie z czym sasiadka by mi paczki nie oddala (stara krowa osiedlowa) jakbym nie ustalil metoda prob i bledow, u ktorej jest. Nie wyobrazam sobie jakim prawem tak robia... paranoja. Rownie dobrze mogli by pod drzwiami zostawic. doreczone? no do kogos na pewno, wiec skutecznosc jest:p
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Dobrze żyje ale mieszkam w wieżowcu i ciężko ogarnąć wszystkich, sąsiadka bardzo miła ale starsza i po prostu zapomniała o tej paczce a nie chciała po nocach chodzić następnego dnia rano mnie nie było, dwa razy próbowała ''dostarczyć''. Nie rozumiem czemu go bronisz. Mógł chociaż zadzwonić
  • Odpowiedz