Wpis z mikrobloga

Mirki trochę #coolstory a trochę #bekazgrazyn i #bekazjanuszy dosłownie z przed chwili.

tl;dr na końcu

Otóż musiałem iść na kontrolę do ortopedy,a wiadomo jak to w Polsce wygląda.

Kolejka do rejestracji na 200 kilometrów, wszyscy stoją #!$%@?, tysiąc emerytów, którzy oczywiście nie mogą przyjść na wyznaczoną godzinę tylko muszą koczować od 6 rano pod rejestracją.

Na szczęście (moje) i nieszczęście (podludzi) u nas w mieście jak jesteś honorowym dawcą krwi, to jeździsz autobusami za darmo i jesteś obsługiwany po za kolejka np w aptece, oraz właśnie u lekarza przy rejestracji i samej wizycie.

Na ogół nie korzystam z tego-wiadomo w aptece mogę postać parę minut, ale akurat mi się spieszyło więc postanowiłem skorzystać.

No więc wbijam się na przód kolejki pokazuję legitymację gościowi, który właśnie ma podbić do okienka. Gość gada spoko i puszcza mnie przed siebie, a ja czekam aż obecna osoba przy okienku skończy się rejestrować. I w tym momencie zaczyna się standardowy #boldupy wszystkich #grazyn i #januszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale jak to? hurrr durrr ja tu stałam od 6:27


popacz pani co to za czasy, kiedyś to było lepiej


panie, za komuny to nie do pomyślenia


głosujo na tego tuska i potem taki burdel wkraju

no i nie mogło zabraknąć standardowego

Ach ta dzisiejsza młodzież...


Oczywiście jedna z Grażyn musiała wyjść z kolejki i zrobić awanturę u Pani rejestratorki (3/10) i nie przyjmowała argumentów od rejestratorki, że honorowi dawcy krwi obsługiwani są w pierwszej kolejności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:

#gownoburza, tak wielka, kolejka tak bardzo #!$%@?, i rejestracja też tak bardzo #!$%@?.

Humor tak bardzo poprawiony, grażyny tak bardzo #!$%@?, satysfakcja level over 9000, a ja z uśmiechem na twarzy odbieram swój numerek i kieruję się w stronę lekarza a w plecaku niosę chipsy i batony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wersja tl;dr


#truestory
  • 11
@Polska4Ever: > Komunikat w sprawie zmiany zasad udzielania świadczeń osobom szczególnie uprawnionym

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że od dnia 18 maja 2014 r. zmieniają się zasady udzielania świadczeń opieki zdrowotnej osobom posiadającym szczególne uprawnienia w tym zakresie.

W szczególności świadczenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i świadczenia szpitalne powinny być udzielone tym osobom w dniu zgłoszenia.

Jeżeli udzielenie świadczenia w dniu zgłoszenia nie będzie możliwe, powinno ono zostać zrealizowane w innym terminie, poza
@Polska4Ever: jak ja Wam zazdroszczę tych numerków. U mnie w przychodni nadal wchodzi się niby wg kolejności, ale zawsze przychodzi jakaś babinka, która "tylko po receptę" albo "ja mam zerówkę!" i nie wytłumaczysz...