Wpis z mikrobloga

Kuzynka kupiła sobie kota jakiś czas temu, sam jej pomagałem, rodzinnie lubimy koty, ale do rzeczy. Jako, że przejęta, bo kot rasowy, postanowiła posiedzieć na pewnym forum dla kotów. Co tam się #!$%@?ło... Wiadomo, koteł fajna rzecz, trzeba dbać, więc zaczęła pytać. Część odpowiadała, ale kilka osób zaczęło chamsko ją odsyłać do tematów, bo ''temat wałkowany miljion razy'', w tematach jeden wielki burdel, wszystko w jednym miejscu, bez podziałów, wyszukiwarka gorsza niż wykopowa. Dostała sugestie, żeby to przewalać z słynnym już ''użyj wyszukiwarki'' #pozdrodlakumatych Spoko, gdyby chociaż działała. Było dużo fajnych osób, dużo jej pomogli, ale kilka ostro jebniętych kociar, zaczęły się docinki, że kuzynka niedoinformowana, że powinna najlepiej ustawić całe życie wokół kota, jedna laska pisała tam, że nie wyobraża sobie karcenia kota w żaden sposób, serio żadne podniesienie głosu czy coś, nikt nie mówi o laniu go. Nawet jeśli jej kociak by rzucał się na jej dziecko, to trzeba ''odwrócić jego uwagę zabaweczką''. Czuła się tam jak na forum #elektroda albo i gorzej. Rakłem jak to przeczytałem. Szkoda, że jestem daleko, bo bym przyjechał pomóc. #gorzkiezale #bekazrozowychpaskow
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pussinboots: No ale to od dawna wiadomo, że fora to są kółka wzajemnej adoracji. Akurat beka z #elektroda jest największa bo to forum jest ogromniaste i sporo osób guglając losowy shit trafiło akurat na temat gdzie jest hejt na zasilacz z czarnej listy czy inne bekowe teksty moderatorów i innych "elite vip pr0 evul donor user".
  • Odpowiedz
@negatywne_myslenie: Przekażę :D Albo nie, bo jeszcze bagiety przyjadą i wszystkie możliwe towarzystwa opieki nad zwierzętami. @eugeniusz_geniusz: Nie no można, ważne, żeby kochać i starać się, da radę. Gorzej z psami, zwłaszcza dużymi. @_Tequila_: Znasz jakiś adres?

@biuna: Ej serio, ona się starała, dba o tego zwierzaka jak o dziecko, a po tej wymianie zdań czuje się jak najgorszy sadysta :D
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: Ale właśnie tam jest kult trzymania kota w domu, a przyznanie się, że wypuszcza się kota na dwór jest równoznaczne z założeniem sobie pętli na szyję.;]

@pussinboots: Niech nie czyta tego głupiego forum, szkoda nerwów.;P
  • Odpowiedz
@biuna: Wystalkowałem jedną z tych kociar, ma na swojej stronie napisane, jak uratowała jednego kotka, świetnie, tylko że kotek nie za bardzo chciał się uratować, uciekał, każdy dałby sobie spokój i poszukał rano, a ta w środku nocy dzwoniła po koleżankę i biegały w środku nocy na czworakach za obcym kotem... Jeszcze rozumiem, gdyby to był ich kot, ale złapiesz takiego i jeszcze cię #!$%@? i wścieklizną zarazi.
  • Odpowiedz
  • 1
@biuna: ja szukałam tam, jak sobie poradzić z nieposłusznym kotem. jedyne rozwiązanie - weź drugiego :D


@negatywne_myslenie: nie nie, jest ich więcej: rzuć studia i studiuj zachowanie kotów, nie śpij, nie miej życia tylko zajmuj się kotem, kot wskakuje na stół? Pozbądź się stołu! :D
  • Odpowiedz