Wpis z mikrobloga

@Sixshoes: Nie musi. Daje klucz do podziemi którymi dojdziesz dalej w fabule ale jeśli posiadasz klucz który można było sobie na początku gry wybrać to możesz ominąć te lokacje. Próbuj żwawo jednak, musisz założyć lekkie ciuszki i wybrać szybką broń. Pozatym kto Ci broni expić do 30-40 lvl kiedy psy są na strzała. Idz do lasu a do niego wrócisz sobie kiedyś.
@Sixshoes: po prostu w czasie przechodzenia przez mgłę. Trzymaj kierunek biegu lekko w prawo. Jak przejdziesz i bedziesz mogł biec to bez sprintu przebiegnij kilka kroków i potem próbuj rolki lub sprintu. Da się go pokonać. Demon Capra to jeden z łatwiejszych bossów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sixshoes: serio pytam, bo może dostałeś jakieś wskazówki które pomogły :) Ale widzę że nie więc napiszę Ci jak ja to zrobiłem.

Na samym początku walki (grałem w lekkiej zbroi) musisz uniknąć ataku bossa (turlaniem) a jeśli Ci się nawet to nie uda to spierdzielasz na schody i się leczysz. Priorytetem i jednocześnie największą trudnością jest zabicie tych psów. Potem to już izi. Wskakujesz na schody i albo boss będzie szedł
@Sixshoes: najpierw zabij psy. Zawsze! Potem ładuj się na schody i stamtąd atak skokiem na Capra. Dobrze mieć jakąś broń, na którą demony są "uczulone" - np. black knight sword. Jednorazowa dzida z balkonu wtedy i po gościu.
@Primoza: @niuchu: @nomadicgoogler: @Navrazz: @niedajerady: @pan_jajko

XD Dalej nieubity :D To będzie moje 2xx podejście - jestem chyba zbyt #!$%@? na tego bossa, a niestety muszę go przejść bo master key nie otwiera mi tych drzwi którę są obok mgły. Pofarmię dzisiaj dusze i spróbuję z gównem.

Bije go w lekkiej zbroi i 1h mieczem, ale #!$%@? nie jestem w stanie dobiec nawet do schodów.

Kocham tą