Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz czy jest jakis plan przejazdu następnej masy krytycznej? Tak mnie te pedały na #rower #!$%@? wczoraj ze postanowiłem sie na następna masę przygotować z jajkami na którymś wiadukcie i bede ich obrzucać w szczególności tych z przodu.

Pomijam fakt jak mozna organizować masę pedalstwa w miescie gdzie nie ma problemu z ścieżkami rowerowymi gdzie nowe ścieżki powstają co chwile z budżetu obywatelskiego a nie z inicjatywy bandy tych pedalow. Sam jeżdzę duzo rowerem po miescie i nie widze żadnego problemu. Jedyne co oni osiągają swoimi akcjami to nienawiść innych osób.

Wiec pedały z masy krytycznej następnym razem uważajcie pod wiaduktami bo straciłem cierpliwość.
  • 16
  • Odpowiedz
Pomijam fakt jak mozna organizować masę pedalstwa w miescie gdzie nie ma problemu z ścieżkami rowerowymi gdzie nowe ścieżki powstają co chwile z budżetu obywatelskiego a nie z inicjatywy bandy tych pedalow.


@wielad: Też nie lubię Masy, ale ten fragment to trochę przesada. Zresztą nadal jest trochę do poprawy w kwestii infry, no ale można to inaczej wywalczać niż tak jak robi to Masa
  • Odpowiedz
  • 0
@czlapka: masę krytyczna powinni organizować w sytuacji krytycznej a w naszym miescie jesli chodzi o ścieżki to sytuacja jest dobra. Cały czas powstają nowe teraz otworzyli na rojnej. Ja rozumiem jakby włodarze miasta nie robili nic ale ciagle sie cos dzieje.

Dla mnie to taki najgorszy typ attention whore.
  • Odpowiedz
@wielad: Troche przesadzasz, też uważam że wczoraj mogli sobie odpuścić ale w kwestii infrastruktury jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia a to co już się dzieje to zasługa m.in. tych organizacji
  • Odpowiedz
  • 0
@Przygoda: nie zabraniam im robienia masy krytycznej ale niech to robią w niedziele a nie w tygodniu po 16 gdzie i tak sie cieżko wszystkim jezdzi. Sam wtedy pójdę sie przejechać
  • Odpowiedz
@wielad: weź kogoś, kto będzie nagrywał to wygrasz internety :D

A od strony prawnej - mandat Ci za to nie grozi a czyn nie jest ścigany z urzędu. Co najwyżej osoby w które trafisz mogą wystąpić z powództwa cywilnego przeciwko Tobie, zakładając, że będą wiedziały że ty to Ty, udowodnią Ci to i wyjaśnią za co należy im się jakieś odszkodowanie. A to będzie ich kosztować ~300zł i jak nie
  • Odpowiedz