Wpis z mikrobloga

@Arturrow: Ja go przedmuchałem i wygląda jakby działał, tylko teraz te gówna się zacięły i musze znowu rozkręcić.. Ogólnie musiałem zrobić dziure w uszczelce baku, bo mi piszczała pompa paliwowa i jak potem odkrecałem bak to straszne podciśnienie się wytwarzało. Nie wiem na ile dziura w uszczelce od wlewu paliwa pomaga, ale narazie jeżdżę :D
@wezsepigulke: To jest E36 - on wcześniej działał, ale na zasadzie - że pokazywał, że miałem np. połowe baku pelnego, ale nie odpalał na benzynie bo jej po prostu nie było w zbiorniku z pompą - za to drugi zbiornik był cały zapełniony ;/

@Arturrow:
via Android
  • 0
@dob3k: mysle kolo 200, ale za to mam bardzo nisko noment i moc i 10:2 kompresje, wieksza niz 325 i mam od niego intake, potem zmienie dyfer i hamulce i jazda. Choc boje siebo uszczelke pod glowica albo glowice bo powyzej chwili jazdy powyzej 150 mi temp skacze ;/ ale tylko i wylacznie wtedy. Tutaj jest spoko tlumik, fajnie brzmi, nie ma cata
@sorek: nigdy nie mialem klopotow z zadnym z moich dieseli, a mialem juz kilka. Absolutnie zero problemow. Zero kopcenia. Zero problemow z turbina. Zero problemow z dpf-em. Nic. Null. A CM to jedna z lepszych rzeczy jaka spotkala diesele.

Tyle ze ja juz dawno nie mialem auta starszego niz 6 lat. Stare diesele byly kopcacymi klekotami. Obecne zawstydzaja benzyniaki dynamika osiagami i oszczednoscia.

Ja sam nie mapuje.