Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną

2. Bądź głodny w centrum handlowym

3. Wejdź do pizzerii i z racji naporu klientów i przedłużającej się chwili pojawienia kelnerki z MENU wyjmij z torby i odpal netbooka

4. Wejdź na stronę pizzerii co bym mieć już gotowe zamówienie jak w końcu podejdzie kelnerka

5. Zobacz na stronie promo "Z wydrukowanym tym kuponem każda średnia pizza w lokalu 3zł taniej"

6. Zrób mine moje3złotejanusz.jpg, zgraj kupon.jpg na podłaczonego do netbooka minipena

7. Wyjdź z pizzerii i udaj się dwa poziomy niżej w CH do punktu ksero wydrukować ten kupon xD

8. Stój w kolejce

9. Daj gościowi pena z kuponem do wydrukowania i zapomnij powiedzieć żeby wydrukował to na czarno biało a nie w kolorze

10. Zapłać za wydruk 3zł zamiast 50 groszy xD

11. BRAK PROFITU ALE POZIOM CEBULI JAK NAJBARDZIEJ ZACHOWANY

#cebuladeals #przegryw #januszebiznesu
  • 24
@peeres: takie ceny bywają, janusz na samym kserowaniu i dorabianiu kluczy nie zarobi w CH. Koło mojej uczelni janusze w swoim punkcie jeszcze lepiej zrobili - pierwsza strona w kolorze 3,5zł, kolejne 50 groszy.

Kiedyś byłem wydrukować referat 4 strony na jeden stronie była kolorowa mapka wielkości może 8x8 cm wpleciona między akapitami tekstu a ten 5zł za całość mi policzył o_O
@Stulejarz__f23: A #!$%@? wie. To z 10 lat temu było i oni byli bardziej nastawieni na xero, a że pendrive'y to wtedy była nowość to jakiś cebulak pomyślał, że można dorzucić tak zajebistą usługę dodatkowo za jakąś poronioną kwotę.

Prawdopodobnie po to, żeby skubać firmy na dużych zamówieniach, bo oni robią głównie duże rzeczy dla firm, które na coś takiego nawet nie zwrócą uwagi. I pewnie głównie firmy korzystały wtedy z
@neib1: W drukarniach które robią duże zamówienia normą jest płacenie za rozruch więc i twoje podłączenie urządzenia nie brzmi źle. Za to można drukować nawet w środku nocy.