Wpis z mikrobloga

  • 9
@silent_digg3r: kiedyś ledwo wróciłem do domu, położyłem się spać i jak rano wstałem obok siebie zobaczyłem wielka plamę. Było mi dość dziwnie, bo gdybym spał na plecach a nie na boku to prawdopodobnie dziś bym z wami nie mirkowal. :-(

@Lookazz: tzw. kontrolny rzyg:-D
  • Odpowiedz
  • 1
2 razy w życiu - raz w gimnazjum a raz w liceum upadłem jako człowiek. Straciłem totalnie kontrolę i rzygalem po prostu na siebie, pod siebie, a potem w tym spałem na ziemii . Na szczęście wraz z wiekiem nauczyłem się pić...
  • Odpowiedz
@Stadionowy_Artysta: daj spokój miałem jedną przygodę na weselu rodzinnym ()

usiadłem na przeciwko takiego wujka śmieszka/debila

miałem wtedy chyba lv. 14/15 ? nie pamiętam no i hehe młody co napijemy się hehe ?

1 kielicha tata pozwolił a później sączyłem wino jakieś a wujek śmieszek hehe młody nie ma starych pijemy hehe ja nie no wujek nie bardzo mieszać nie będę

dawaj mody hehe pijemy

skończyło się
  • Odpowiedz
  • 60
@Stadionowy_Artysta: moja siostra tak się upiła, że zarzygała ścianę koło łóżka, no i całą pościel. Więc poszła spac na dywan. Dywan też zarzygała. Miała wtedy ~16 lat. Większego wpierdzielu od ojca nikt wcześniej ani później nie dostała.

Aha albo kiedyś poszliśmy na urodziny sąsiadki chyba 14. Upiła się jednym reddsem, zasneła pod ścianą w kuchni potem zarzygala kibel. Mówię jej "Karyna ogarnij się!" a ona do mnie "ja tu się przyszłam
  • Odpowiedz