Wpis z mikrobloga

Jako ze powoli zblizam sie do zakonczenia przygody w Fallout 3, zastanawiam sie nad pewnym zakupem. Nigdy nie gralem w zadnego Gothica, (ale Riseny bardzo mi sie podobaly) i natrafilem na ciekawy komplecik:

http://sklep.gram.pl/digi/gothic-complete-edition-wersja-cyfrowa.shtml

Jest na #steam, cena wydaje sie dobra. Gral ktos na w to na steam na win7? Byly jakies problemy?

No i slyszalem ze polski dubbing jest bardzo dobry, jest mozliwosc wgrania plikow do wersji steamowej?

#gry #gothic
saw24 - Jako ze powoli zblizam sie do zakonczenia przygody w Fallout 3, zastanawiam s...

źródło: comment_Oq6auJWpXl7ocDjR6tM96Z6EiPyqocZv.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saw24: Gothic II pod win8 nie chce odpalić, Gothic III odpala się z problemami graficznymi. Obie gry odpalane na steam. Jak widzisz na win8 występują problemy, więc prawdopodobne, że na win7 też będą
  • Odpowiedz
@saw24: miałem sporo problemów z działaniem Gothica i Gothica 2 na Windows 8, ale trzeba wgrać patche i pobawić się. Dubbing musisz pobrać z neta (pobrać pirackiego Gothica w PL i przekopiować pliki).
  • Odpowiedz
@saw24: Na win7 wszystkie Gothici chodziły bez problemu, no prawie bez problemu, bo w Gothic jak i Gothic II jakiś tam błąd wyskakiwał czasami, ale ogólnie się gra bez problemu.
  • Odpowiedz
@saw24: Grałem na w7 w II i w III z dodatkiem < dodatku nie polecam, jednak jest częścią wstępu do Gothic Arcana >.

Problem może być z I ale na 100% gdzieś na sieci jest patch który to naprawi, jeśli nie na polskich stronach to na pewno na niemieckich.

Powodzenia Bezimienny.
  • Odpowiedz
@Colek: no to jest dobre ze musze sciagnac pirata zeby wgrac pliki dubbingu :) ale jak juz sciagne i wgram to na steamowej instalce bedzie chodzilo bez problemu PL ?
  • Odpowiedz
dzieki za szybkie odpowiedzi, poki co zawsze jak kombinowalem, to koniec koncow udawalo sie wszystko zrobic, takze KUPUJE. W razie czego bede pisal..

Teraz tylko sie zwolnic z pracy zeby miec troche wiecej czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saw24: g1 działa normalnie, tylko trzeba użyć łatki na filmy. G2 w ogóle nie odpalał, dlatego używałem wersji z płyty. Może to był tylko problem u mnie. Co do dubbingu, jest sposób żeby skopiować jakieś tam pliki i działa. Ale u mnie menu i inne takie były po angielsku.
  • Odpowiedz
@KingRStone: no to zabawy z kombinowaniem troche bedzie, mam nadzieje da sie wszystko ogarnac, bo tyle tych memow/gifow na wykiopie o gothiku a ja zielony.
  • Odpowiedz
@saw24: ja bym ze względu na polski dubbing nie kupował gothica przez steam. ten dubbing to połowa klimatu gry. co do wgrywania polskiej mowy to musiałbyś skopiować pliki audio z polskiej wersji. jak jakiś znajomy ma płytową wersję, to z niej zgraj te pliki, jeśli nie to cóż... warez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powinno zadziałać, ale nie próbowałem
  • Odpowiedz
Gral ktos na w to na steam na win7? Byly jakies problemy?


@saw24: grałem w 1 i 2 ma problemów z gothicami na windows 7 i gra się świetnie

miałem wersje z cdp i tam polecam kupić.
  • Odpowiedz