Wpis z mikrobloga

@Hulk: nie ma już wpisu, ale masz 15minutowy skrót tutaj ;) ja wczoraj gniłam przez dobra godzinę co chwilę robiąc oczy jak 5 złotych, bo nie mogłam uwierzyć w to co czytałam.

Ok, tu masz wpis - ale ostrzegam, dłuuuuuuga lektura, żenująca dość, ale czegoś takiego mirko do tej pory nie widziało i śmiem stwierdzić, że już nie zobaczy.
  • Odpowiedz
@Ilovestripes: Opinie na ten sam temat, są wśród mirków całkiem chorągiewkowate. Pamiętam, że jeszcze nie tak dawno temu, był jakiś wpis na mirko, że ktoś tam popełnił samobójstwo, bo szydzili w internecie. Pod tamtym wpisem było wielkie och i ach nad redditem, że ludzie tam sobie pomagają, rozmawiają ze zrozumieniem, mają jakąś empatię. Nie ma jakiegoś szyderstwa.

No właśnie, pod tamtym wpisem wszyscy jechali po śmieszkach z mirko, że dzieciaki,
  • Odpowiedz
@choleryk: kolego, mi do dzieciaka daleko już, nie napisałam tego dla plusów tylko po raz pierwszy wyraziłam swoje zdanie w temacie afery. Ja nigdy nigdzie na wykopie się naśmiewałam z samobójstw, teraz też napisałam pół żartem, pół serio. Była jedna taka sprawa dość głośna o pewnym użytkowniku to sama moderacja zarzuciła konkretnym multikontem tej osoby, bo wykopki chciały wyjaśnień i policji.

Miałam 17 lat, mając mniej też się zarzekałam ze
  • Odpowiedz
@Ilovestripes: Nic osobistego, zwyczajnie wbiło mi pod "odpowiedz" Ciebie pierwszą z brzegu. W życiu nie chciałbym Tobie akurat coś udowadniać, tym bardziej, że ja starym też ze dwa razy groziłem za szczeniaka, że się zabiję, centralnie to zlali, a jeszcze za to po dupie dostałem :)

Mnie chodzi o pewne nurty na mirko, jakże one się zmieniają pod wpływem innych. Drę łacha z tych ludzi, tak zwyczajnie. Chciałbym pokazać ich
  • Odpowiedz