Wpis z mikrobloga

@przemyslany_nick: Oby. Dziewczyna jest w liceum, wykop całkiem popularny (jej fotki poszły), myślisz że nie wypłynęło na licbazę o dotykaniu penisów? Toż to nie najmądrzejsze dziewczę przecie, cholera co wie co tam w szkole przeżywała, a te głupiutkie zazwyczaj robią głupie rzeczy.
  • Odpowiedz
Mirki , to zakrawa już pod przesadę. "co za dużo to nawet i świnia nie chce". Gównoburza zaszła definitywnie za daleko . A stalkowanie to już nie śmieszki w necie. Polecam stulejarzom i nerdom już się ogarnąć, i przeczytać artykuły o pandach.
  • Odpowiedz
@Stitch: @choleryk: teoretycznie w sumie nic nie zrobiliśmy. Przecież emanowała potrzebą pożalenia się na wypoku. My jej tylko troszkę w tym pomogliśmy, ale do niczego nie zmuszaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do stalkowania czy jakichś wiadomości, to w tym akurat nie brałem udziału. Odstąpiłem, kiedy żyło już własnym życiem :]
  • Odpowiedz
@Stitch: @przemyslany_nick:

Chłopaki, to nie tak. Sam myślę, że to strachy na lachy. Ale jest jakieś ale, może 3, a może 10%, że sobie coś zrobiła? Nikt tam się nie czepi karnie chyba, że było ciągnięcie za język, ale moralnie ciężko by wam było potem. Może heheszki były, wszyscy pisali, współna robota, ale każdy będzie pamiętał ile dołożył do pieca. Tak moralnie, to całkiem #!$%@? jednak.
  • Odpowiedz