Wpis z mikrobloga

Bądź mną.

Rodzice wysyłają cię do szkoły rok wcześniej.

W 2 klasie LO wszyscy znajomi kończą 18 lat.

Zgódź się "zgodnie z tradycją" dokładać do prezentu dla każdego w dniu urodzin.

Patrz jak średnio dwie osoby w miesiącu dostają wielkie misie, alkohole, kartki i inne gówna.

Śpiewaj ze wszystkimi "sto lat" i składaj życzenia.

Miej urodziny dopiero w 3 klasie LO, tuż przed maturami.

Wszyscy mają cię w dupie, bo udają, że się uczą na egzaminy.

Nikt nie śpiewa i nie składa życzeń.

Prezentu też nikt nie daje.

Udawaj że masz to gdzieś, ale płacz w duchu.

Zapomnij o tym.

...

Mijają 4 lata, jakiś Mirek wrzuca post o zajebistym prezencie urodzinowym dla kumpla.

Przypominają ci się twoi #!$%@? znajomi i idziesz płakać w kąt ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#smutnazaba #gorzkiezale
źródło: comment_CTbfQAeB9zV2zXnEJjZYxfBaREhzrkc7.jpg
  • 56
@Zaff: Jak ja ma dosyć tych smuteczkowych wpisów, żali internetowych i #!$%@? atencji. I chwalenie się kto jest większy przegryw i stuleja. Weź idź na jakiś spacer, pobiegać, zadzwoń do znajomych i zaproponuj piwko na szybko. Każdy miewa czarne myśli. Przechodzą w momencie kiedy masz #!$%@? w pracy i w domu, tak że nie masz czasu zjeść obiadu. Ani rozkminiać jaki to ja smutny i biedny jestem.

Albo te żale, że
@Zaff: serio się klasowo składaliście dla każdego na prezent? :/ Dziwna moda... Za moich czasów prezenty dostawali ci, którzy robili jakąś imprezę, od tych którzy byli na nią zaproszeni.
@Zaff: ale zes zlamil kolego. na poczatku nie mozna byc za milym, dawac na prezenty, skladac sie itp itd, bo robisz za frajera i nikt cie nie traktuje powaznie. na poczatku musisz sie dobrze poznac z klasa, z ludzmi, chociaz o to i tak pewnie bylo trudne z racji, ze byla ta roznica roku... no coz, masz nauczke na przyszlosc. nie ufaj ludziom, jedynie tym, ktorych dobrze poznales, a i tak