via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kotop: pora się obudzić. To nie ma nic wspólnego z żadnymi urojeniami a formie wyimaginowanego lewactwa, prawactwa czy co tam jeszcze jest. Tu po prostu chodzi o $$$. Piszą dla tego, kto za te brednie zapłaci (najwięcej).
  • Odpowiedz
Ej #konfederacja podobno nie chcecie wiązać praworządności z subwencjami z Mosk... tzn z Brukseli.

Czemu oczekujecie, że UE będzie miała gdzieś łamanie prawa przez Polskę, a jednocześnie czepiacie się biednego #izrael #zydzi kiedy też "som suwerennym państwem i nikt im nie będzie im nidz dyktował w obcych jenzykach ?"

#neuropa #4konserwy #uniaeuropejska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szmonces #zydzi #neuropa ( ͡° ͜ʖ ͡°) #suchar #heheszki
Idzie Abraham Goldblum ulicą i widzi, że na ławce siedzi Moryc Finkenbern i czyta "der Stürmer". Więc podchodzi do niego i woła oburzony:
-Moryc, co Ty? Taki szmatławiec czytasz?
A Finkenbern na to:
-A tak. Bo jak czytam nasze gazety to nic tylko tu pogrom, tam spalili synagogę, a
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak Nowego szmoncesu już niestety nie ma. Z powodu, iż opuściliśmy Was. Powoli wracamy, być może i szmonses wróci.
Jak to bylo wśród pamiętnych lat...
Wróćmy do tych czasów, gdzie kabaret był z jego nazwy..
Masz:
s.....s - @dominowiak Nowego szmoncesu już niestety nie ma. Z powodu, iż opuściliśmy ...
  • Odpowiedz