Mirki rozterak, zepsuł się #z1compact konieczna wymiana dotyk + wyświetlacz koszt 135 zł. W sumie od długiego czasu noszę się zakupem nowego telefonu.
I pytanie czy to robić?
Miałem kupić #p20pro ale przez aferę z #huawei sobie odpuściłem.
No i teraz zastanawiam się nad #xiaomi #mi9 albo czekaniem na mi 9t pro?
No i jeszcze jednak rozterka odnośnie #xiaomilepsze kupować
ElCidX - Mirki rozterak, zepsuł się #z1compact konieczna wymiana dotyk + wyświetlacz ...

źródło: comment_UGOws8Zssun9NRr2slkoGumznvznEmox.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Kupno z allegro za taką samą kasę jak w sklepie to najgorsze wyjście z możliwych, już lepiej od chińczyka + płatność przez pay pal. Chociaż najlepiej się trochę wysilić poczekać parę dni i kupić w oficjalnej dystrubcji. Już coraz lepiej z dostępnością jak się postarasz to dostaniesz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
siemka koledzy, przymierzam się do kupna nowego telefonu. Przez ten czas korzystałem z LG POWER 2, chociaż telefon nie jest zły to pora przerzucić się na górną półkę. Szukam telefonu do 1000 PLN, z dosyć fajną jakością zdjęć i filmów, chodził płynnie, no i żeby bateria trzymała przynajmniej jeden dzień średniego użytkowania. W gierki gram dosyć rzadko. Fajnie jakby był Jack, chociaż dam radę to przeboleć. Myślałem o Xiaomi Mi 8 lite,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
P------e jest to #xiaomi z tym pchaniem Mi Pay. Nie dość że usługa nie jest dostępna w Polsce, to jeszcze mój telefon nie ma NFC.
Nie da się na stałe tego badziewia usunąć, bo wraca.
#xiaomilepsze ? No raczej nie. #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: nie tylko Xiaomi ma aplikacje na różne rynki już w systemie. Samsung ma ich więcej. Huawei to nie wspomnę i gry itp. Xiaomi jest dla mnie znośnie pod tym względem. Mam 64 GB pamięci to co mi po tych paru MB. Nie przesadzajmy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@zolwik89: Na pewno jak puścisz go po odkurzeniu, i wyciśniesz szmatkę to leci z niej brązowa woda. (Panele). Czyli coś tam dodatkowo zbiera.
Ale np. plamka po rozlanej kawie - nie domyje. Jak puszczasz na cały pokój na raz to może zostawiać smugi delikatne pod słońce i ślady kółek.

Lepiej myje jak podzielisz pokój na sekcje 2x2m lub mniej i ustawisz 3x sprzątanie, wtedy jedzie to samo miejsce kilka razy
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję waszej pomocy: które Xiaomi do 1000 zł wybrać?
Mocno rozważam wybór modelu A2 lite. Czy jego posiadacze mogą mnie zachęcić/zniechęcić do jego kupna? (:

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

#xiaomi #xiaomilepsze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karola2401: Mam Mi A2 lite od prawie roku. Gdy nie korzystam z internetu potrafi trzymać mi 4-5 dni, w normalnym użytkowaniu 2-3 dni. Nie zacina się, nie muli, choć ja nie mam np. messengera zainstalowanego. Kolega z messengerem zainstalowanym czasem narzeka, że mu się przytnie. Ja przy korzystaniu z whatsappa tego nie zauważam.

Zdjęcia moim zdaniem robi przyzwoite jak na telefon za takie pieniądze. Czasem funkcja rozmywania tła przy portretach głupieje.
  • Odpowiedz
Myślałem, że to fani Apple są tak toksyczni, że ich się nie da czytać. Niestety, ale po premierze OnePlus'a Androidziarze a szczególności rycerze spod znaku #xiaomilepsze biją granice absurdu xD.

Jaranie się z telefonami które mają topową specyfikację (która dla daily usera nie ma tak naprawdę znaczenia - bo ten to odpala messengera) a tak zepsuty soft, który ubija aplikacje oraz bije rekordy jeśli chodzi o logi na Crashlyticsie jest
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fing: miernik snu działa na podstawie ruchów nadgarstka. Odłożyłeś opaskę co zostało zinterpretować jako bezruch czyli opaska uznała, że położyłeś się spać. Po 1,5h opaska nie wykryła najmniejszego ruchu, więc stwierdziła, że nie żyjesz i przestała czuwać.
  • Odpowiedz