Witajcie Mireczki.
Posłuchajcie mam dziwny problem. Może ktoś z Was się z tym spotkał.
Mam stary router LTE huawei i dwa telefony xiaomi (redmi 4x i 5 w wersjach global) oraz podłączany do nich tablet mi pad 4 (najnowsze miui Polska). Na telefonach (wersje global) duże pakiety danych z których chciałbym korzystać na tablecie.
I teraz... Google Play nie działa mi na tablecie jeżeli podłącze go do hotspota wifi postawionego na którymś z telefonów natomiast
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobrywuj: telefony xiaomi kupowane w Polsce od sensownych i/lub oficjalnych sprzedawcow, maja global rom. Czyli rom miedzynarodowy, dostosowany na wszystkie rynki sprzedazy.

Rom europejski (wtf w ogole), to albo cos zamieszales, albo jakis wymysl domoroslego importera telefonow z chin.
  • Odpowiedz
Na głównej jest "afera", że Huawei zaczął wyświetlać reklamy na lock-screenie: https://www.wykop.pl/link/5000741/huawei-zaczal-wyswietlac-reklamy-na-ekranach-blokady-swoich-smartfonow/

A ja w swoim #xiaomi w takim "śmieciowym" folderze też je dostałem.

Jakiś czas temu tam był komunikat, że w tym miejscu mogą pokazać się "sugerowane", czyli reklamowane apki. No i się pojawiły.

Wszystkie
Mordeusz - Na głównej jest "afera", że Huawei zaczął wyświetlać reklamy na lock-scree...

źródło: comment_n7gVtT9P0J3by95Zw3aLdrSdis36exTo.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mordeusz: Niektóre da się wyłączyć (wtedy znikają, ale dalej zajmują miejsce), niektóre można usunąć, a z niektórymi nie możesz nic zrobić. Przynajmniej ja tak miałem w S8.

W iphone jest o tyle fajnie, że możesz wywalić praktycznie wszystkie aplikacje poza tymi naprawdę podstawowymi typu przeglądarka, zdjęcia czy app store. Chyba jedyny wyjątek to apka zdrowie której nie da się usunąć.
  • Odpowiedz
A ja ich pier..
Probowalem założyć tą karte w lutym na promce. Sam musialem się dopominać kilka razy o kontakt, oczywiscie na ok 10 zapewnień ze ktos oddzwoni lub da info jak status wniosku to 2byly udane gdy sam sie o to domagałem po kilka razy.
Dodatkowo niby weryfikacja ok, tylko doslac dokumenty poświadczenia pracy na maila, tak dostalismy dokumenty czekaj na kuriera albo weryfikacja online (co osoba z banku to inna
  • Odpowiedz
nie, to nie wada tylko to że emki są przystosowane do płaskich nawierzchni a nie do dziurawych chodników


@Andczej: Lol czyli 90% używa niezgodnie z przeznaczeniem?

Rowery dają radę w tej dziedzinie. Dlatego polecam zostać przy rowerze dla tych 90% używających dziurawych polskich
  • Odpowiedz
Zeszłej nocy na imprezie rozładował mi się mój #xiaomi #mi5 do cna. Oczywiście telefon się wyłączył. Przy próbie podładowania telefon wogóle nie reaguje na ładowarkę. Próbowałem zmieniać kable/wtyczki/kontakty, próbowałem podładować przez kabel z laptopa dalej jakby nie żył.
Czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? Mam go ponad 2 lata, nigdy nie było problemu nie licząc czasem jakiejś ścinki. Nie wiem czy mam się przygotować na
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grn1993: podłącz go do ładowarki ale oryginalnej sieciowej, po jakimś czasie powinien wstac. Ja tak miałem jak kupiłem nowego mi8 lite i po 15 minutach się odpalił i hula normalnie
  • Odpowiedz
Cześć Mirki. Jako antytechniczy człek mam pytanie. Czy jeśli mam "szybką" ładowarkę, która była w zestawie z telefonem ( #xiaomilepsze) to czy mogę bez obaw ładować z jej pomocą słuchawki bezprzewodowe, które z tego co mi się wydaje nie obsługują szybkiego ładowania czy jednak jestem zmuszony mieć dwie i używać zwykłej ładowarki do nich?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #xiaomilepsze #android Chciał bym zapytać użytkowników MI 9 o opinię na temat urządzenia. Warto ? Generalnie z gier tylko PokemonGO i Boom Beach, jakieś rozmowy i przeglądanie neta. Jak wygląda sytuacja z nakładką MIUI po "jakimś czasie" ?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale bym kupil takie #xiaomi za 700zl
Z aparatem z Huaweia p30 pro
Wymienna bateria
Karta sd
Jackiem
Brakiem notcha
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k__d: czemu od razu hejtowanie? Na logikę, brak nakładek producenta wpływa znacząco na wydajność sprzętu i (wg. mnie) wygodę użytkowania. Wolę czystego androida, a gdy potrzebuję nakładki to ją sobie doinstalowuję. Poza tym często z nakładkami dochodzi tuzin aplikacji producenta czego też nie lubię. Patrząc często na fora Xiaomi, większość problemów dotyczy właśnie nakładki i dodatków od producenta niż problemów z androidem jako takim. W końcu producent poszedł po rozum
  • Odpowiedz