Mirki, może ja coś nie ogarniam, ale większość silników GTK mam zainstalowane, itd. No i chce mieć taki pasek jak na dole tego:
http://xfce-look.org/CONTENT/content-pre1/166789-1.png
A jest tak. To się powinno samo zmienić czy jak?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_chaaMDyCAczwz0cBAv721qeJa8c8CWik.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_nsJZ8exA1xgnrdCMdSrKDkCEkpED45R1.jpg
Pobierz
źródło: comment_zEGERPsSlmxEMDgANkEeclTpPNtDS5sy.jpg
Pobierz
źródło: comment_BzCAtUQE6JyI2UHUySmEdJNn7MWL7242.jpg
Pobierz
źródło: comment_nfnWduG2tZcnjrdFrnSjByOPDkYjn5JV.jpg
Pobierz
źródło: comment_j2L1klkeY6fVemi5UfA9h58HjLKn04xJ.jpg
PobierzWALLPAPERS="/home/user/tapety/Doctor/"
źródło: comment_V48dXGILu7kcQF65C0lj9qI4855AXi6k.jpg
Pobierzerrno: failed to open log file "/home/greg/.config/mpd/log" (config line 3): Permission denied
źródło: comment_zCBpMfjOPHxKWd2zWExCJUs4351cMk7z.jpg
Pobierz
źródło: comment_QRwNhrY7rQ2o3yOGnXMGrGJJWZqJtNxa.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
muszę w czystym pliku przechowywać login i hasło
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Żeby mieć ten dolny pasek taki jak na screenie musze instalować "dockbrax" bo mam problemy z instalacją komponentów do niego ;/
źródło: comment_7AZEXs2lIzVdivDscyi2wypEOc3t0tc8.jpg
Pobierz